نروژی کروز خط هشدار داد که آینده آن صورتهای مالی انجام خواهد داد بیانیه ای جزئیات “قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک “تداوم” در پی بیماری همه گیر کوروناویروس یکی دیگر از نشانه ای از چگونه بحران مؤثر است کروز میباشد.

“فعلی و نامشخص آینده تاثیر COVID-19 شیوع بیماری از جمله تأثير آن بر توانایی و یا تمایل مردم به سفر (از جمله در کشتی) است که انتظار می رود برای ادامه برای ما تاثیر نتایج عملیات های, چشم انداز, برنامه, اهداف, رشد, شهرت, پول نقد, جریان نقدینگی, تقاضا برای سفرهای خود و به اشتراک گذاری قیمت” این شرکت گفت: در یک ثانیه تشکیل پرونده در روز سه شنبه.

این شرکت هشدار داد که ممکن است نیاز به سازماندهی مجدد احتمالا از طریق رسیدگی به ورشکستگی.

این می آید پس از CDC تمدید “هیچ بادبان سفارش” در ماه گذشته است که این اعمال در ماه مارس برای کمک به سرکوب گسترش coronavirus. کارناوال کروز خط سر گرفته خواهد شد برخی از آن آمریکای شمالی کروز خدمات این تابستان شروع Aug. 1.

با توجه به آن سرمایه گذار, تقویم, نروژی است که برنامه ریزی شده برای انتشار ماهانه گزارش ترافیک در روز پنج شنبه و نتایج سه ماهه اول خود را در تاریخ 28.

Anchors aweigh? کارناوال کروز خط به از سرگیری برخی از آمریکای شمالی کشتی در ماه آگوست به دلیل coronavirus

نروژی رزرو برای بقیه 2020 شد “به طور معنی داری پایین تر” از سال گذشته به عنوان از آوریل 24. به دنبال به جلو به 2021 رزرو روند نشان می دهد که کروز تقاضا کمی پایین در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با قیمت پایین اواسط تک رقمی.

“در طول تعلیق موقت از کروز ما سفرهای ما انتظار داریم که ملزم به پرداخت نقدی بازپرداخت پیشرفته فروش بلیط با توجه به بخشی از ما لغو کشتی” پر کردن گفت.

شرکت مارک را برقرار مهمان برنامه های برای لغو سفر دریایی که شامل ارزش-اضافه کردن آینده کروز اعتبارات در ازای پول نقد بازپرداخت. این شرکت تا به حال از 1.8 میلیارد پیشرفته فروش بلیط 31 مارس هر چند این شامل قبلا اعلام لغو سفر از طریق 30 ژوئن است که اضافه کردن تا حدود 850 میلیون دلار است. در این موارد مهمانان را انتخاب کروز اعتباری و یا بازپرداخت.

آن در حدود $350 میلیون از سفرهای برنامه ریزی شده برای بقیه از این سال است.

این شرکت با در نظر گرفتن تعدادی از اقدامات برای کاهش مالی اثرات بحران از طریق صرفه جویی در هزینه و پول نقد اقدامات حفاظتی ،

این شامل برنامه ای برای کاهش کشتی هزینه های عملیاتی (فکر می کنم مواد غذایی و سوخت و پورت اتهامات و کاهش خدمه) و هزینه های اداری.

در حالی که صنعت کروز موفق به پیاده شدن مسافران از کشتی های آن تلاش کرده است با چگونه به حذف هزاران نفر از خدمه.

نروژی بازاریابی صرف دیده است “قابل توجهی کاهش و یا تعویق” برای نیمه اول سال 2020 شده است وجود دارد و شرکت گسترده استخدام یخ. این شرکت با معرفی کوتاه هفته کار و کاهش ساعت منجر به 20 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای کارگران shoreside آمده و یک مکث در 401(k) مطابقت دارد.

نروژی گفت: کارکنان آن در 29 آوریل که حدود 20 درصد از آنها خواهد بود furloughed به طور کلی ابتدا در مارس 1 و انتظار می رود به گذشته از طریق ژوئیه 31. این تاریخ ممکن است تغییر به قبل و یا بعد از. کارکنان را هنوز دریافت مزایای بهداشت و درمان در صورتی که آنها را از طریق این شرکت. کسانی که نه furloughed خواهد شد که این کوتاه هفته کار و کاهش ساعت از طریق حداقل 22 ژوئن.

کشتی کروز اپراتورها ثبت شده در کشورهای خارجی به عنوان نروژی است (آن گنجانیده شده در برمودا) بودند بسته خروج از مراقبت در بسته محرک اقتصادی به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس بود که در نظر گرفته شده به نفع شرکت های ایالات متحده تنها.

یکی دیگر از استراتژی بقا ممکن است شامل به دنبال تامین مالی اضافی از دولتی و خصوصی بازار از طریق سهام و یا اوراق بهادار بدهی.

کمک: Chris Woodyard سحر Gilbertson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de