Norwegian Air Shuttle لغو معامله را برای باقی مانده جت بوئینگ

مبارزه Norwegian Air Shuttle آسا گفت: آن مطلع است Boeing Co. که آن را لغو معامله به خرید نزدیک به 100 باقی مانده هواپیما و تحت پیگرد بیش از ضرر و زیان مربوط به پایه 737-Max و موتور 787 مسائل.

در بیانیه ای در این شرکت NAS -3.67% سایت اواخر دوشنبه, نروژی هوا گفت: وجود پنج بوئینگ 787 هواپیما و 92 بوئینگ BA +14.39% 737 MAX هواپیما در ایران در کنار GoldCare موافقتنامه خدمات مرتبط 787 و حداکثر هواپیما. آن را به دنبال قبل از تحویل پرداخت و جبران خسارت برای این شرکت ضرر و زیان مربوط به پایه 737-Max و موتور مسائل در 787.

بوئینگ 737 MAX هواپیما شده اند ریشه در سطح جهانی پس از 12 مارس 2019. “این نیز مختل ناس” عملیات و باعث ضرر و زیان قابل توجهی. علاوه بر نروژی را Rolls-Royce Trent 1000-صفحه 787 هواپیما دچار از آستین در حال اجرا قابلیت اطمینان مسائلی که تحت تاثیر قابلیت اطمینان و منجر به نارس و بدون برنامه ریزی تعمیر و نگهداری است که مختل عملیات شرکت و باعث بیشتر ضرر و زیان قابل توجهی” گفت: این شرکت است.

“نروژی درگیر در یک تجاری گفت و گو با بوئینگ با نظر به حل و فصل آن 787 و 737 MAX مسائل و به دست آوردن جبران ضرر و زیان خود را. گفت و گو کرده است [و در عین حال به تاریخ] و نه منجر به یک توافق با مناسب غرامت به شرکت” Norwegian Air گفت.

با توجه به شدید اختلال ناشی از جهانی همه گیر نروژی هوا تا به حال تنها هفت هواپیما در عملیات از اواخر ماه مه از مجموع 147 در پایان ماه مارس با 80 درصد از نیروی کار خود را به طور موقت خاموش گذاشته شد در حالی که هزاران نفر دیگر از دست داده اند شغل خود را. پیشتر در ماه مه شرکت هواپیمایی تکمیل بازسازی که دیدم طلبکاران و lessors تبدیل بدهی به حقوق صاحبان سهام در حالی که همچنین بالا بردن پول نقد اجازه داده است که آن را به واجد شرایط برای یک NOK2.7 میلیارد دولت-بسته کمک.

سهام نروژی هوا از دست داده اند و 92 درصد در این سال است.

سهام بوئینگ رسید 14 درصد در دوشنبه کمک به درایو یک 580 نقطه برای به دست آوردن داو صنعتی در اخبار هوایی آمریکا-ایمنی تنظیم کننده باید از سر گرفته شد کلید پرواز تست های بوئینگ 737 Max با هدف گرفتن هواپیماها در خدمات در سراسر پایان سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de