Norv ترنر تایید Cam Newton به میهن پرستان’ لایحه Belichick

Cam Newton فرود آمد در انگلستان با مهم تایید.

جانباز مربی Norv ترنر که در خدمت به عنوان Panthers’ هماهنگ کننده توهین آمیز گذشته دو فصل بنا به گزارش ارائه یک پیشنهاد قوی برای نیوتن به لایحه Belichick زمانی که میهن پرستان مربی به نام او در اوایل این offseason.

“من کل معامله است که کم سالم بود و ما با او [در سال 2018] ما 6-2,” ترنر گفت: Sports Illustrated یکشنبه شب پس از نیوتن توافق به یک سال مقابله با میهن پرستان. “فقط در نوار — بازی الاغ خود را خاموش. خود موضوع سلامت بیشتر از هر چیز دیگری و از آنچه من درک می کنم من فکر نمی کنم این مسائل مربوط به سلامت است که او نمی تواند غلبه بر. او تا به حال زمان در حال حاضر. من فکر می کنم او خواهیم بود.”

ترنر در کارولینای برای نیوتن نخست و تنها او را برای دو بازی سال گذشته به دلیل جراحت پا است که در نهایت نیاز به عمل جراحی. اما 31 سال بازی 14 بازی در ترنر جرم در سال 2018 — هشت قبل از مصدومیت شانه خود را — که نشان داد سابق Redskins, اظهارات و شارژر سر مربی به اندازه کافی به این باور نیوتن هنوز چیزی از چپ به میهن پرستان.

Cam Newton Patriots signing Bill Belichick Norv Turner
مخفی نیوتن و Norv Turner; لایحه BelichickAP (2)

در آن برای اولین بار از هشت بازی 2018 نیوتن تکمیل 67.3 درصد از خود عبور برای 1,893 متری 15 touchdowns و چهار interceptions در حالی که در حال اجرا برای 342 متری و چهار touchdowns. بیش از شش نهایی بازی ها به شانه اش او را مختل کرد نیوتن به اتمام 68.8 درصد از خود عبور برای 1,502 متری نه touchdowns و نه interceptions با 146 متری عجله دارند.

در حال حاضر آن را تا به نیوتن برای اثبات او سالم دوباره به یک شات در جای تام بردی.

“من فکر می کنم آن را واقعا خوب برای مخفی” ترنر گفت. “و من فکر می کنم آن را خوب است برای میهن پرستان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de