کره شمالی منفجر ارتباطی ساختمان اداری آن در عمل با کره جنوبی مقامات در سئول گفت: به عنوان تنش در شبه جزیره کره تشدید دلیل متوقف denuclearization مذاکرات بین پیونگ یانگ و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سئول وحدت گفت: هنوز در تلاش برای تعیین دقیقا چه اتفاقی افتاده است. اما تایید کرد که مشترک دفتر ارتباطی باز در سال 2018 به پرورش بهتر روابط بین رقیب کره بود نابود شده توسط کره شمالی در شهر مرزی کائسونگ.

هدف از ساختمان توسط کره شمالی به پیونگ یانگ بارها هشدار داده سئول که به آن نیاز دارد برای جلوگیری از جداشدگان و فعالان از ارسال های ضد کره شمالی تبلیغات جزوات سراسر مرز از طریق بالن و هواپیماهای بدون سرنشین.

کره شمالی قبلا قطع تمام ارتباطات با کره جنوبی. چهار طبقه شیشه ای-و-ساختمان فولادی نشسته فقط در داخل کره شمالی به سمت مرز. بیش از آخر هفته کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تهدید به ارسال نیروهای نظامی به منطقه غیرنظامی که جدا شمالی از کره جنوبی.

سیاه زندگی موضوع: بنر های حذف شده از سفارت آمریکا در کره جنوبی

روز سه شنبه اقدام به دنبال یک بیانیه از کره شمالی گفت که آن را به طور رسمی ترک تلاش به دنبال روابط دیپلماتیک با کاخ سفید به دلیل “ریاکارانه” و “وعده های خالی” ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این بیانیه توسط وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon ساخته شده بود در دومین سالگرد تهمت تاریخی دست دادن با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در اجلاس سران در سنگاپور است.

کره شمالی خواستار فوری تحریم های اقتصادی امداد در بازگشت برای شروع روند برچیدن برنامه سلاح های هسته اش. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تمایلی به دیدار با این تقاضا منجر به قفل denuclearization مذاکرات است.

به دور از کره وجود دارد همچنین یک چشم انداز مثبت در تنش بین چین و هند – هسته ای-مسلح همسایه – بعد از سه سربازان هندی درگذشت در حالی که درگیر شدن با نیروهای نظامی است. چین و هند درگیر شده اند و درگیری در امتداد مرز برای هفته ها.

‘پژمرده دور به یک کابوس تاریک’:کره شمالی می گوید دیپلماسی با مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de