طناب دار موجود در گاراژ غرفه بابا والاس در آلاباما Superspeedway

طناب دار داشت در گاراژ غرفه از دارل “بابا” والاس جونیور و پلاک 43 Richard Petty موتورسواری تیم یکشنبه در آلاباما Superspeedway نسکار گفت: در بیانیه منتشر شده یکشنبه شب.

در این بیانیه جزئیات کامل:

“این اواخر بعد از ظهر نسکار ساخته شده بود آگاه باشید که طناب دار داشت در گاراژ غرفه از 43 تیم. ما عصبانی و خشمگین شده و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع. ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است. به عنوان ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”

در سوم کامل-فصل در نسکار سطح بالا والاس تنها سیاه راننده در جام سری بوده و انتگرال در پیشرو ورزش های اخیر تعهد به مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی است. خود بزرگترین ضربه تا کنون خواستار شد برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از تمام اتفاقاتی که در بدن حاکم را در 10 ژوئن.

چرا که در نسکار COVID-19 مقررات تنها ضروری پرسنل شده اند مجاز در زمین زیر کشت در مسابقه نسکار با رئیس جمهور استیو فلپس قبلا برآورد که حدود 900 نفر را از بالا به 2500. که شامل اعضای تیم نسکار و پیگیری مقامات ایمنی خدمه و محدود رسانه ای است که تنها با فشار جعبه دسترسی نیست زمین زیر کشت و یا گاراژ.

اگر چه نسکار به تازگی آغاز شده اجازه می دهد طرفداران به حضور آنها مجاز در زمین زیر کشت.

والاس در پاسخ به یکشنبه شب اخبار را با بیانیه ای در توییتر

“امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژاد پرستی. در طول چند هفته گذشته من غرق شده اند حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت از جمله دیگر رانندگان و اعضای تیم در گاراژ. با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی تغییر واقعی و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه. هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت. به من گفت: “من امروز “آنها تنها در تلاش به شما را بترساند.” این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

والاس زد #BlackLivesMatter رنگ و طرح در Martinsville Speedway همان روز نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم. او همچنین در پیوست چند ستاره ای دیگر رانندگان — از جمله دیل Earnhardt جونیور, Jimmie Johnson, Kyle Busch, Kevin Hoffman و جوی afton wagner — را به یک ویدیو توضیح تعهد خود را به گوش دادن و یادگیری و به عنوان یک مدافع برای تغییر. دنی Hamlin, که همچنین در این ویدئو اجرا خواهد شد یک طرح رنگ اختصاص داده شده به ملی, حقوق مدنی, موزه و خود را حامی و فدرال اکسپرس و متعهد $500,000 به موزه.

وجود دارد برخی از معترضان پرواز مؤتلفه پرچم در خارج از مرکزی آلاباما مسیر مسابقه یکشنبه, اما, و یک هواپیما دیده می شد پرواز با یک بنر پرچم همراه با متن “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

جام سری مسابقه در آلاباما در اصل برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه بعد از ظهر بود اما به تعویق افتاد و تا روز دوشنبه به دلیل آب و هوای نامساعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de