نوح Syndergaard با استفاده از MLB coronavirus مقابله به توضیح صاحبخانه سرخوردگی

نوح Syndergaard در حال حاضر با استفاده از بازیکنان MLB’ coronavirus حقوق و دستمزد مقابله به توضیح موضع خود در نبرد قانونی با شهر نیویورک صاحبخانه که ادعا می کند متس پارچ موفق به پرداخت اجاره در $27,000-یک-ماه ترایبکا پنت هاوس او را امضا کردند.

27-year-old, righty — که شکایت شده برای اجاره ارزش 250.000 دلار — توییتی در اوایل روز شنبه که او “منصفانه و در ایمان خوب” ارائه شده به پرداخت دو ماه اجاره (بیش از 50.000 دلار) برای یک محل او هرگز به استفاده از به دلیل بیماری همه گیر.

که به نظر نمی رسد به خوبی به اندازه کافی برای پاسخ به یک کاربر توییتر که توییتی نارضایتی خود را به Syndergaard اواخر یکشنبه شب.

“آره پسر هیولا برای شما مایل به زندگی می کنند تا به یک توافق نامه اجاره نامه امضا شده توسط هر دو شما,” @GunterDawg99 که نمایش نام ارشد است. “چگونه شما واکنش نشان می دهند اگر این تیم به طور ناگهانی گفت: آره nah به خود قرارداد ؟

Syndergaard پاسخ با استفاده از مثال MLB بازیکنان خود تغییر قراردادها و موافقت به پرداخت یک حرفه ای-دارای مقدار اگر در حال حاضر تعطیلی لیگ است که قادر به بازی در این فصل است. در صورتی که توافق خواهد شد و حتی ایستاده هنوز در حال بحث توسط MLB و بازیکنان ارتباط است.

“شما معنی مانند MLB را به هر بازیکن این قرارداد سال با توجه به Covid همه گیر? “که این بازیکنان مذاکره و به استثنای پرداخت می شود در یک نرم افزار دارای پایه و اساس در هر بازی به دلیل آن را عادلانه برای هر دو طرف?” Syndergaard نوشت. “می خواهم که? من جیغ اما من قرارداد ؟ هیچ. فقط خفه شو رئیس.”

او در حال حاضر در فلوریدا مرکز نوتوانی کار راه خود را از موفق تامی جان عمل جراحی است. Syndergaard رفت 10-8 با 4.28 دوران در سال 2019 شد مجموعه را به $9.7 میلیون نفر در این فصل قبل از همه گیر رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de