نوح Syndergaard تلافی زمینه مهم هفته در بیس بال

شنبه لگد کردن مهم ترین هفته برای بیس بال در یک زمان بسیار بسیار طولانی و واضح ترین اندازه گیری از موفقیت آن خواهد رسید در آغاز سال 2020 فصل و یا فقدان آن است.

به عنوان یک ثانویه جاه طلبی? سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که نوح Syndegaard نمی استناد به هر چیزی از آن را در آینده توییتر نبرد.

در میان اساسا غیر از اختلاف بیش از یک آپارتمان اجاره متس زخمی right-hander زمان در یک مبارز tweep با اشاره به جریان مالی اختلاف بین بازیکنان و صاحبان.

وقتی @GunterDawg99 نوشت: “آره [ساختمان صاحبخانه] یک هیولا برای شما مایل به زندگی می کنند تا به یک توافق نامه اجاره نامه امضا شده توسط هر دو شما. چگونه شما واکنش نشان می دهند اگر این تیم به طور ناگهانی گفت: آره nah به خود قرارداد؟” Thor پاسخ داد: “منظور شما مانند MLB را به هر بازیکن این قرارداد سال با توجه به Covid همه گیر? که بازیکنان مذاکره و [رود] به پرداخت می شود [سرشکن] اساس هر [game] بازی به دلیل آن را عادلانه برای هر دو طرف? که می خواهم ؟ من جیغ اما من قرارداد ؟ هیچ. فقط خفه شو رئیس.”

مرسی. احتمالا @GunterDawg99 که در واقع می رود “رئیس” نمی بینم که در حال آمدن است.

هیچ سرزنش می رود به Syndergaard که به سادگی به تکرار آنچه که بازیکنان ارتباط مدیر اجرایی تونی کلارک تصریح کرده است publicly. هنوز پارچ احساسات تاکید شکاف ارتباطی بین بازیکنان و صاحبان و درون اتحادیه خود را.

در اواخر ماه مارس با جهان تعطیل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس صاحبان و بازیکنان تکمیل یک معامله است که تضمین بازیکنان $170 میلیون جمعی اعطا سال زمان خدمت به جانبازان و مطمئن باشید که بازیکنان خواهد خود را دریافت سرشکن پرداخت به عنوان Syndergaard اشاره شده اگر یک فصل می تواند از سر گرفت.

Noah Syndergaard
نوح SyndergaardAnthony J باعث تخریب جهانی

اما یک بخش جداگانه از توافق یادداشت صاحبان و بازیکنان “مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.”

عنوان پست Joel شرمن در گزارش هفته گذشته شواهد قانع کننده ای وجود دارد که بازیکنان ارتباط درک مفاهیم آن بخش. چرا دیگری قرار داده و از جمله زبان در آن وجود دارد اگر نه به تجدید بازیکنان حقوق و دستمزد در درآمد تغییر رویداد از بازی بدون طرفداران, به عنوان خواهد بود که در مورد حداقل برای شروع این آزمایش ؟

شما همچنین می توانید تعجب می کنم که چرا لیگ اصلی بیس بال نمی سفت توافق را جمله بندی برای جلوگیری از سوء تفاهم است که به ثمر می آیند. واضح تر شدن بهتر است ،

در ضمن دو صنعت از منابع تایید بازیکنان عنوان کرد Syndergaard را صدای جیر جیر نبودند مناسب forewarned توسط رهبران آنها که صاحبان ممکن است بخواهید به دیگری نیش در اپل. که تبدیل این به یک مسیه وضعیت.

اگر بازیکنان ادعا می کنند که آنها نباید قطع پرداخت, پس, آنها با قرار دادن خود در معرض خطر پس از آن تجلیل به آنها. اگر آنها اظهار نظر کردن آنها در حال حاضر به مقدار زیادی از دو ماه پیش و افزود نابودی این کار پیش نویس به نسبتا کم مبلغ یکجا پرداخت و سپس شست. برای ساخت خانه های خود را در برخی از لبخند و زبان از ماه مارس هر چند به نظر می رسد کاملا لرزان. حتی اگر آنها برنده یک مورد داوری که به احتمال زیاد نمی شنیده می شود برای مدت زمان طولانی می تواند به صاحبان بالا انداختن و گفتن: “خب در این مثال ما فقط نمی خواهد که در یک فصل است.”

به عنوان اولین گزارش ورزشی’ صاحبان مالی زمین شنبه خواهد بود نه 50-50 درآمد های طرح که کلارک است دست تکان دادند به عنوان شیب لغزنده به حقوق و دستمزد و کلاه. هر دو طرف به نظر می رسد به درک مخاطرات بالا خود را برای ورزش در این فصل نمی تواند سقوط از هم جدا بیش از دلار با بسیاری از مردم رنج می برند — و من شرط می بندم که آنها پیدا کردن زمینه های مشترک اقتصادی است.

هر فرصتی آنها می توانید این کار را در حالی که ترک زخم های باز برای مذاکرات بیشتر به عنوان فقط زمانی رخ داد که همه ما در محل ؟ شاید که بیش از حد آرمانگرایانه امید برای هر جمعی سودا پیمان. با این توافق اولیه 19 ماه از اتمام هر چند با تنش بالا تعریف این مالک-بازیکن پویا که تشکیل خوبی ثانویه پیروزی.

و این امر نیاز به Syndergaard دفعه بعد او آن را مخلوط با کسی که در رسانه های اجتماعی به نوبه خود در جاهای دیگر الهام بخش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de