ارز داد و ستد وجوه ارائه قرار گرفتن در معرض اوراق قرضه ممکن است فاقد کامل فدرال رزرو ایمنی-net است که سرمایه گذاران در حال شرط بندی در, هشدار تحلیلگران گلدمن ساکس.

بانک مرکزی اعلام کرد در اوایل ماه آوریل که این امر خرید ETFs که شامل اوراق قرضه با نظری یا “ناخواسته” رتبه بندی در تلاش برای حفظ اعتبار جریان از طریق بازارهای مالی است. یک به روز رسانی دوشنبه نشان داد که تغذیه خرید می تواند شروع هر روز.

سرمایه گذاران در پاسخ به این حرکت تاریخی با ریختن به بزرگترین junk bond ETFs SPDR بلومبرگ بارکلیز عملکرد بالا پیوند ETF JNK, -0.37% و iShares iBoxx $ بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF HYG, -0.56%, به امید دریافت جلوتر از بانک فدرال خرید. از آوریل 9 روز از تغذیه در اطلاعیه ای از طریق مه 4 JNK در زمان در 1.6 میلیارد دلار در حالی که HYG دیده می شود جریان از $4.71 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv.

اما بزرگتر از سونامی نکند ممکن است پیش رو گلدمن هشدار و کسانی که مخاطره آمیز اوراق قرضه به احتمال زیاد به پایین مشخص شده اند را تشکیل می دهند یک آستین ، بخشی از آن پول.

ببینید:موج ورشکستگی شرکت ها می تواند رسیدن به بیش از 20 درصد با وجود تغذیه را تاخت و تاز کردن به خرید اوراق قرضه را هشدار تحلیلگران

تا کنون در سه ماهه دوم کاهش رتبه اوراق قرضه دارای رتبه “BB” بالاترین رتبه در زیر-سرمایه گذاری-درجه طیف است همسان تعدادی از تنزل رتبه در سه ماهه اول بود که در حال حاضر یک “بالا” در سطح تحلیلگران گلدمن نوشت. و اعتبار سازمان را نشانه بیشتر نکند ممکن است پیش رو از طریق استفاده از “چشم انداز منفی” و یا “منفی تماشای” نامگذاریهای.

مرتبط با: بانک فدرال در حال رفتن به خرید ETFs. چه معنا است ؟

BB-رتبه اوراق قرضه را تا نیمی از سهام هر دو JNK و HYG گلدمن یادداشت ها.

در یک گزارش جداگانه خیابان دولت جهانی مشاوران ” مایکل Arone mused در بازار تحریفات ایجاد شده توسط فدرال رزرو تصمیم به خرید دارایی های آن در گذشته را در نظر گرفته نجس.

“با 10 ساله ایالات متحده در بازده ولخرجى 0.6% به عنوان از آوریل 28, درآمد, گرسنگی سرمایه گذاران مانند بازنشستگان و بازنشستگان و محافظ ندارد و بسیاری از کم ریسک گزینه برای تولید مقدار مورد نیاز درآمد در پرتفوی خود را.”

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.693%
به همراه داشت TMUBMUSD10Y, 0.693% 0.64% شنبه بعد از ظهر با توجه به FactSet داده است.

بانک مرکزی برای حمایت از آشغال بدهی ممکن است ایجاد یک ضمنی طبقه برای سفته بازی سرمایه گذاران و عملکرد گرسنگی خریداران به طور یکسان.

“به طور رسمی مخاطره آمیز اوراق قرضه به طور ناگهانی به نظر می رسد کمتر خطرناک” Arone گفت. “عجیب این است که اتفاق می افتد در حالی که اقتصاد وارد رکود اقتصادی سود شرکت ها در حال سقوط و از دست دادن شغل بالا رفتن سرسام آور هستند. قطع ارتباط بین زمینه اصول از صادر کنندگان اوراق قرضه و قیمت اوراق قرضه دشوار است برای آشتی,” او نوشت.

جزئیات:اوراق قرضه: در دوباره خاموش-دوباره عشق سرد دوباره برای ETF سرمایه گذاران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de