‘هیچ اجماع و توافقی در جامعه ایران بیش از روسیه فضل بر نیروهای ایالات متحده گزارش کاخ سفید می گوید

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده است در جریان گزارش می دهد که روسیه در پشت فضل پرداخت به طالبان وابسته به شبه نظامیان بیش از موفقیت حملات نیروهای ائتلاف به دلیل وجود دارد “نظرات مخالف” در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده بر صحت این گزارش یک سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت.

“وجود دارد هیچ اجماع در درون جامعه اطلاعاتی در باره این اتهامات و در اثر وجود نظرات مخالف و از برخی در جامعه اطلاعاتی با توجه به صحت آنچه که در گزارش” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران. “صحت اساسی اتهامات در ادامه به ارزیابی شود.”

کاخ سفید جلسه با اعضای کنگره بیش از گزارش های اطلاعاتی جریان بود دوشنبه McEnany به خبرنگاران گفت:.

قانونگذاران فشرده دولت برای جزئیات بیشتر پس از نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مطلع شد ماه پیش که یک واحد اطلاعات ارائه شده محرمانه پرداخت نقدی به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف از جمله آمریکایی ها.

McEnany کاهش یافته است به می گویند که با حضور دولت جلسه اما به خبرنگاران گفت: کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به نام جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دموکراتیک رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer یکشنبه شب به گسترش دو حزبی دعوت به هشت نفر از اعضای کمیته های مربوطه.

آمریکا انتظار می رود که در جریان روز دوشنبه به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار او نمی دانست در مورد گزارش فضل و روسیه و طالبان را تکذیب وجود هر گونه پرداخت.

هر چند قانونگذاران دریافت یک جلسه بیش فضل اتهامات در بعد از ظهر دوشنبه McEnany گفت: رئیس جمهور هنوز هم تا به حال نشده است در جریان این موضوع از آنجا که او تنها “در جریان تایید هوش است.” او نیز کاهش یافته است می گویند که آیا این اطلاعات شامل رئیس جمهور نوشته شده و روزانه جلسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه شب که مقامات اطلاعاتی بود “فقط” او را مطلع نکردند خیال این گزارش معتبر و بنابراین نمی مختصر او و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس اولیه هوش.

McEnany ناودان نیویورک تایمز برای آن “غیر مسئولانه” تصمیم به انتشار یک گزارش که رئیس جمهور شده بود دادهایم اما کاغذ ایستاد شده توسط خود را گزارش.

“ما ایستاده داستان ما که جزئیات آن را نه رد شده است توسط خود رئیس جمهور از آژانس های امنیت ملی” گفت: بار سخنگوی آیلین مورفی.

مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe در بیانیه ای گفت شنبه که او “تایید کرد که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد و تا کنون در جریان هر گونه اطلاعات ادعا شده توسط نیویورک تایمز در گزارش خود.”

این گزارش بعد از تایید توسط چند آژانس های خبری ادعا کرد که یک واحد نظامی روسیه آژانس اطلاعات – G. R. U. شناخته شده برای سازماندهی ترور و بی ثباتی تلاش در برابر دموکراسی های غربی – پشت آموزي در نیروهای ایالات متحده.

هوش شد و بر اساس بازجویی از شبه نظامیان در افغانستان که روسیه پیشنهاد بودجه برای موفقیت در حمله نیروهای ائتلاف در سال گذشته با توجه به گزارش تایمز.

آسوشیتد پرس گزارش سوء ظن مطرح شد و پس از اعضای نخبگان Naval Special Warfare Development Group, همچنین شناخته شده به عنوان مهر تیم شش یافت $500,000 در حالی که یورش طالبان یک پاسگاه در اوایل این سال است.

Unnamed مقامات اطلاعاتی گفت: AP آنها در حال بررسی حمله به نیروهای ایالات متحده در افغانستان در سال 2019 برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه شواهد اتصال آنها به روسیه گرفته شده است.

آنچه ما می دانیم: گزارش ها می گویند روسیه ارائه فضل در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان

کاخ سفید تحت فشار پس از یک گروه کر از قانونگذاران – هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات سوال که آیا رئیس جمهور که در تاریکی نگه داشته و یا اگر او کاهش یافته است به عمل و پس از او جریان در هوش.

چند قانونگذاران اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با ولادیمیر پوتین و تعجب اگر او در تلاش است برای محافظت از رییس جمهور روسیه از شرم آور و آشکار است.

سناتور. جین شاهین D-N. H., از اعضای ارشد نیروهای مسلح سنا و کمیته روابط خارجی گفت: “این کاملا غیر قابل قبول برای رئیس جمهور همچنان به دنبال سیاست هایی که به نفع پوتین مانند خروج نیروهای ایالات متحده از آلمان و هل دادن برای روسیه دوباره به پذیرش G-8.”

شاهین افزود: “روسیه با اقدامات خصمانه علیه ایالات متحده تقاضای یک پاسخ قوی نه مماشات.”

دعوت به جلسات از قانونگذاران مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: “کنگره باید بدانند آنچه در جامعه اطلاعاتی می داند در مورد این تهدید قابل توجهی برای سربازان آمریکایی و متحدان ما و چه گزینه های در دسترس هستند برای نگه داشتن روسیه پاسخگو باشد.”

کارولینای جنوبی جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام که golfed با مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی در روز شنبه که آن را “ضروری” است که کنگره به پایین گزارش شده در حالی که نعمت وایومینگ جمهوری خواه در کنگره لیز چنی به نام در کاخ سفید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., با صدور بیانیه ای گفت: “بلند هشدار داد در مورد روسیه را به تلاش برای تضعیف منافع آمریکا در خاورمیانه از سوریه به افغانستان” اشاره کرد که او نویسنده اصلاحیه محکوم تهمت تصمیم به کشیدن نیروهای آمریکایی از سوریه و افغانستان است.

“ایالات متحده نیاز به اولویت بندی دفاع از منابع حفظ کافی در منطقه حضور نظامی و همچنان به تحمیل عواقب جدی بر کسانی که تهدیدی برای ما و متحدان ما مانند ما حملات در سوریه و افغانستان در برابر داعش طالبان و نیروهای مزدور که تهدید شرکای ما,” او گفت:.

کمک: ویلیام Cummings, دیوید جکسون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de