بدون اقتصاد چین و بعد فورا رفت واز بهتر است. مفاهیم می تواند جدی تر از سرمایه گذاران متوجه

چقدر بد است که وضعیت اقتصادی در چین ؟

در اواخر ماه فوریه MarketWatch مصاحبه لیلاند میلر مدیر عامل شرکت از چین بژ کتاب که هشدار داد که وخامت اقتصادی ناشی از رمان coronavirus بود که ما آن را “بدتر از شما فکر می کنم.” روز دوشنبه میلر شرکت منتشر شده یک گزارش تازه که تایید می کند که پیش از این مشاهده.

او غذای آماده در حال حاضر: برای سرمایه گذاران مفهوم “بدتر از شما فکر می کنم” تنها می گوید بخشی از داستان است.

با بیشتر شرکت در گزارش نهایی سه ماهه اول شمارش میلر گفت: نتایج بدتر حتی به عنوان نقاط کشور باز دولت محدودیت در حرکت و سفر در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش مرگبار پاتوژن. به عنوان CBB گزارش آن را قرار می دهد “نتایج رو به وخامت گذاشته و حتی به اواسط ماه مارس زمانی که اکثر شرکت هایی بودند دوباره باز کردن و ظاهرا “بازگشت به کار”.”

میلر فکر می کند این مهم است که سرمایه گذاران را در درک چگونه بد رکود در چین است به طوری که آنها می توانید به خواندن گزارش های رسمی با برخی از شک و تردید سالم. “رفتن وجود دارد به عنوان مخلوط سیگنال های فرستاده شده به بازارهای,” او گفت:. “دل تنگی در اروپا و آمریکا اما رشد در چین است. خواهد شد که بسیار کشنده. اما از آن خواهد شد اشتباه است.”

به طور خاص میلر انتظار دارد که دولت چین خواهد گزارش “مارس بازیابی” و سپس داده ها از آن پس در “شلیک خواهد شد به ماه.” کمک خواهد کرد که چین به نظر می رسد به ملاقات رئیس جمهور چین رشد اهداف.

اما سرمایه گذاران باید درک کنند که اقتصاد چین نیست فقط سقوط کردن یک صخره به خاطر آن بود که کانون تقدیر از coronavirus میلر گفت. همچنین از آنجا که از راه این ویروس در حال حاضر ناهمواری در سراسر جهان است. “چین بازیابی داستان است و دیگر فقط در مورد داخلی انعطاف پذیری بلکه عوامل فراتر از پکن کنترل” در این گزارش توضیح داده شده است.

“کارخانه های چینی پایین رفت درست زمانی که جهان به شدت مورد نیاز قطعات خودرو لوازم” میلر در مصاحبه ای گفت:. ووهان, چین, که در آن COVID-19 اول شناسایی شده در دسامبر خودکار-تولید hub در هوبئی استان است. “در حال حاضر این کارخانه در حال کردیم دوباره آنلاین فقط به عنوان تقاضا سقوط کردن صخره. شما باید یک oversupply.”

حالا بقیه جهان است که تحت انواع محدودیت های شدید است که چین را از طریق رفت هفته پیش میلر اشاره کرد و جهانی کاهش تلاش از تهدید بیولوژیکی در حال انتظار برای پرتاب بسیاری از جهان به رکود است.

ببینید:یک چین شکاک طول می کشد یک پیروزی دامان به عنوان ناخواسته جراحی سیل بازار

بعد چه ؟ در کوتاه مدت که عرضه بیش از حد می تواند نه فقط برای بی ثبات بازارهای جهانی اما به بیشتر تجارت تنش است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت عرضه gluts عمده ستون از مذاکرات خود با چین است.

اما در دراز مدت میلر فکر می کند, جهانی در ارتباط خواهد بود که بزرگترین قربانی این بیماری مشتق شده از رمان گونه از coronavirus. شرکت باید سال ها وقت صرف فکر کردن در مورد تغییر مسیر زنجیره تامین به دور از چین است. و بین جنگ تجارت در سراسر 2019 و کوروناویروس “در حال حاضر این ممکن است در نهایت به نقطه ای که مردم می گویند هیچ mas. وجود دارد بیش از حد بسیاری از مفاهیم او گفت:” نشان می دهد که کشورها ممکن است اتخاذ بیشتر isolationist سیاست ها و تغییر مسیر زنجیره تامین.

برخی صنایع ممکن است قادر به جدا اما برخی از بازیکنان مانند Apple Inc. AAPL -0.59%, ممکن است پیدا کردن خود را بیش از حد وابسته به چین میلر گفت. در واقع اگر آمریکا و چین خود را قفل شده است و در یک جنگ سرد ممکن است پیامدهای سیاسی برای شرکت های آمریکایی است که در ادامه به تکیه بر زنجیره تامین.

این سوال در حال حاضر ممکن است: “چگونه و به چه میزان می خواهیم برای باز کردن جهانی شدن?” میلر گفت.

مرتبط:جهان د-جهانی شدن. در اینجا آنچه در آن ممکن است به معنی برای سرمایه گذاران است.

و:‘مسئولیت اجتماعی’ سرمایه گذاران ممکن است ناخواسته حمایت پلیس-دولت نظارت در چین

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>