تا به حال Beatles آیکون Paul McCartney در واقع درگذشت در سال 1966 مانند “موسیقی بدنام ترین تئوری توطئه” ادعا می کند او احتمالا می تواند نورد در قبر او در حال حاضر.

چرا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها هنوز هم زندگی McCartney به عنوان “یک دیوانه کاپیتان این قایق قایقرانی ما همه در” در 2018 آهنگ فقط تور یک کارخانه در آریزونا است که باعث می شود coronavirus ماسک با این به ظاهر تن-ناشنوا از آلبوم انفجار در پس زمینه.

اگر تا کنون changin جهانی که در آن زندگی می کنیم باعث می شود شما را در گریه می گویند live and let die.’

مک کارتنی نوشت: این واژه برای خود “زندگی کن و بگذار بمیرد” ضربه از پشت در سال 1973. اسلحه N’ گل سرخ پوشش بود و در یک بازی به عنوان ماسک-کمتر تهمت تور کارخانه در روز سه شنبه.

دیگر اتصالات آهنگ همراه سفر خود مانند تهمت و تجمع مورد علاقه لی گرینوود را “God Bless the U. S. A.” توسط لی وود. اما آن را “زندگی کن و بگذار بمیرد” که به سرقت برده نشان می دهد.

و البته تهمت منتقدان pounced:

یک مرد آن را به نام “عاقبت” به Melania Trump را بدنام قنتد, ژاکت, که او در سال 2018 در راه خود را به دیدار کودکان مهاجر در تگزاس بازداشتگاه:

مغلوب ساختن پیشی جستن تور Honeywell HON, -0.37% کارخانه شرح زیر است معاون رئیس جمهور مایک پنس را مراجعه به کلینیک مایو که در آن او ناودان زیر قوانین با پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de