نه امریکا میلیاردرهای نمی کنید $434 میلیارد غنی تر در طول همه گیر — کاملا مخالف در واقع

آمریکایی ها برای مالیات انصاف و موسسه مطالعات سیاست منتشر شد گزارش نشان تکان دهنده آمار: آمریکا میلیاردرهای کردم $434 میلیارد غنی تر در میان همه گیر.

“افزایش ثروت میلیاردر در جهانی همه گیر تأکید عجیب و غریب طبیعت نابرابر قربانی” گفت: چاک Collins یکی از این مطالعه همکاری نویسنده است.

میلیاردر ثروت به خوبی ممکن است عجیب و غریب اما یک راه معقول به دنبال در زمینه ای اطلاعات می تواند منجر به این نتیجه رسیدند که امریکا ثروتمندترین افراد ثروت از دست رفته در طول بحران به دست آورد آن است.

مطالعه برداشت رسانه ها از جمله CNBC و فوربس به بررسی میلیاردرهای’ ثروت بین مارس 18 — از تاریخ شروع این بیماری همه گیر خاموش کردن زمانی که اکثر فدرال و ایالتی اقتصادی محدودیت بودند در محل — و ممکن است 19. آن را با اتکا بر فوربس’ میلیاردر, لیست است که خود را ساخته شده در اطراف انبار-عملکرد بازار.

فکر می کنم در مورد که در بازار زمینه. همه گیر شروع نشد مارس 18 (و نه البته تا به حال آن را به پایان رسید بر مه 19) و قطعا بازار نگرانی در مورد بیماری همه گیر شروع نشد مارس 18. دور از آن.

بیشتر راه منطقی به فکر می کنم در مورد اینکه آیا میلیاردرهای رو غنی تر یا نه این است که به فکر می کنم در مورد عملکرد از Feb. 19 قله در بازار و پس از آن بیشتر سرمایه گذاران شروع به نگران رمان ویروس. بعد از آن شما به به ببینید که چه کسی رو غنی تر حتی در صورت فلج کننده اقتصادی ،

پاسخ واقعی این است که هنوز بسیاری از اند. MarketWatch زد اعداد از اوج و در بهره از زمان تنها با استفاده از top 50 میلیاردرهای. MarketWatch همچنین در زمان تقلب با استفاده از شاخص S&P 500 SPX +0.23% برای میلیاردرهای با منافع خصوصی به جای فوربس ” پیچیده تر از روش. (همچنین MarketWatch نیست نگاهی به خرید سهام در طول ماه.)

در مجموع بالای 50 میلیاردرهای را از دست داده $232 میلیارد بین بازار اوج و این شنبه. اگر باقی مانده میلیاردرهای در لیست فوربس ثروت از دست رفته در همان حدود 12.5% رای که بالای 50 تجربه کرده است که یکی دیگر از $200 میلیارد–به علاوه از بین برود.

جف بزوس از Amazon.com AMZN, -0.40% آیا ثروتمندتر توسط $13.5 میلیارد دلار است. بزوس و آمازون شده اند به عنوان برندگان بزرگ مردم در سراسر جهان با تکیه بر این خدمات به صورت روزافزون درصد از مصرف خود را.

والتون و خانواده خود را با مخاطرات در خرده فروشی کرگدن خارج شده WMT, -0.52%, همچنین برندگان بودند. جیم آلیس و راب والتون هر یک از ساخته شده در حدود 3 میلیارد دلار در طول Feb. 19–برای–مارس 19 span.

تسلا TSLA, -1.29% Elon Musk سر بازنده لیست در $26 میلیارد دلار و مایکروسافت MSFT, +0.04% co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت دیدم ثروت خود را ترش نزدیک به 25 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de