نایک طول می کشد اجتماعی پایه در روابط: “آیا خود را به نوبه خود به عقب بر نژادپرستی’

نایک شعار معروف “فقط آن را” واژگون شد توسط خود Instagram post.

کفش شرکت ارسال شده در جمعه شب یک اجتماعی آگاهانه پیام به بیش از 112 میلیون پیروان.

حوادث که منجر به مرگ و میر مردان سیاه و زنان در ایالات متحده گرفته اند مقدم این هفته و با یک متن ساده بر روی صفحه نمایش ویدئو, نایک ساخته شده آن موضع روشن است.

در این پست آمده است:

“برای یک بار آن را انجام نمی. نمی تظاهر وجود یک مشکل در امریکا است. لازم نیست به نوبه خود پشت خود را در نژاد پرستی. را قبول نمی کند بی گناه بودن را از ما گرفته. را ندارد به هر بهانه ای. فکر نمی کنم این تاثیر نمی گذارد شما. نمی نشستن و سکوت. فکر نمی کنم شما نمی تواند بخشی از این تغییر. بیایید همه بخشی از این تغییر است.”

در این پست می آید در میان تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده موجب شده توسط سرخوردگی بیش از شرایط از مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور.

در مینیاپولیس یک ویدئو نشان داد که به مدت هشت دقیقه در روز دوشنبه یک افسر پلیس خود را نگه داشته زانو در Floyd را از گردن او در حالی که دستبند به دست و gasped: “من نمی توانم نفس بکشم” و مدت کوتاهی پس از درگذشت. هیچ هزینه ساخته شد در این مورد تا جمعه.

در نزدیکی Brunswick, گرجستان, Arbery ضرب گلوله کشته شد در ماه فوریه در حالی که آهسته دویدن پس از كودكان ونوجوانان توسط دو مرد سفید که بعدها گفت: آنها فکر می کردند او یک سرقت مشکوک. اتهامات عنوان شده علیه مردان درگیر در قتل نبودند آورده تا زمانی که ممکن است پس از ظاهر.

و در لوئیزویل کنتاکی فعالان جامعه رهبران و قانونگذاران ایالتی و فدرال را خواستار تحقیقات مستقل به تیلور مرگ است. تیراندازی مرگبار از تیلور 26 ساله ER تکنسین رخ داده در طی یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. دوست پسر او را اخراج یک شات تنها در افسران گفت: پلیس نمی, خود را شناسایی و زخمی شدن یکی از آنها است. پلیس اخراج بیش از 20 دوره قابل توجه تیلور حداقل هشت بار.

این اولین بار نیست نایک انتخاب کرده است به موضع در مورد مسئله نابرابری نژادی و خشونت پلیس در آمریکا است.

در سپتامبر سال 2019 نایک تمدید تایید آن مقابله با khezri که عناوین ساخته شده برای خود را صلح آمیز در اعتراض به خشونت پلیس با زانو زدن در طول سرود ملی در بازی های NFL.

تصمیم درو واکنش های متفاوتی در رسانه های اجتماعی و نایک سهام به طور خلاصه کاهش یافت و بعد از اعلام این خبر اما بهبود و مشخصی در این روز پس از.

نایک, ارسال ویدیو در Instagram با عنوان “بیایید همه بخشی از این تغییر. #UntilWeAllWin” تا به حال بیش از 400,00 انداز و تقریبا 2000 یک ساعت پس از آن نوشته شده بود.

دنبال جاش ریورا در توییتر: @Josh1Rivera.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de