NIH مدیر پرش کارولینای جنوبی, ساحل, تعطیلات, هشدار عمومی در مورد کوروناویروس سفر خطرات

موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر دکتر فرانسیس کالینز می داند که شما خسته از بودن cooped در خانه برای بیش از ده هفته – اما این بدان معنا نیست که آن زمان برای استراحت خود را قرنطینه و سفر خود را فقط رتبهدهی نشده است.

“من می دانم که مردم واقعا به امید شانس برای دریافت و انجام چیزی جز نشستن در خانه مانند من در حال حاضر هستم برای هفته 13 در یک ردیف” کالینز گفت: در ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه جلسه روز سه شنبه. “اما در همان زمان که با عواقب خاص و به خصوص برای افرادی که بیشتر آسیب پذیری به دلیل سن یا بیماری مزمن من فکر می کنم که باید گرفته شود و با جدیت.”

او گفت که اگر شما نگاه کنید در اعداد وجود دارد شکی نیست که تعداد موارد است trended به سمت بالا در طول چند هفته گذشته و بیش از نیمی از ایالات آمریکا در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در روزانه عفونت. اما کالینز گفت که در حالی که تعداد مرگ و میر است که هنوز هم انداختن (یک واقعیت است که نباید شمرد بیش) که صدها نفر از مردم که در حال مرگ هستند هنوز هم “افرادی که نباید از دست داده اند و که بود.”

او گفت: آمریکایی ها نباید بیش از حد از خود راضی به این صورت منحنی سر به سمت بالا پس وجود یک تاخیر بین رابطه از موارد جدید و هنگامی که شما شروع به دیدن بیشتر مرگ و میر.

“من نوع برگزاری نفس من در اینجا که ما نمی بینیم منحنی مرگ و میر شروع تا بازگشت دوباره” کالینز گفت. “من امیدوارم و دعا می کنم که اتفاق نمی افتد.”

کسانی که به دنبال سفر را به نفع خود-محاسبه خطر.

“تا زمانی که این ویروس در گردش است که در کشور ما تا زمانی که ما هنوز در حال توسعه یک واکسن است که می تواند حفاظت از مردم و سپس تصمیم گیری در مورد آنچه شما انجام می دهند امروز در حال رفتن به بازی در نظر است که سود و ریسک” کالینز گفت.

که شامل همه چیز از تنها بیرون رفتن برای گرفتن یک هواپیما با وجود تلاش برای به حداقل رساندن خطرات. خطوط هوایی و هتل ها را تجویز تمیز کردن شدید رژیم و سیاست های برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس و فریب مسافران و کشتی باقی می ماند, معلق در ایالات متحده آمریکا

چقدر coronavirus خطر وجود دارد در سفر مشترک ، ما خواسته یک متخصص

کالینز خود, ساحل, سفر به کارولینای جنوبی است که در حال حاضر در خود نگه دارد. تعداد تایید موارد جدید در دولت در حال رشد است: 6,288 برای هفت روز پایان ژوئن 22 تا از 4,578 هفته قبل از.

“به عنوان یک پدر و یک پسر که امید به یک هفته با grandkids من و دختران من در آینده در حدود یک ماه ما آن را انجام نمی,” او گفت:. “آن را فقط به نظر نمی رسد مانند آن خواهد بود عاقلانه شرایط و با توجه به این که خانواده در سراسر کشور و برخی از آنها زندگی می کنند در نقاط داغ. و وجود خواهد داشت هیچ راهی برای بدانید اگر همه ما جمع آوری برخی, بزرگ, درهم و برهم, ساحل, خانه ای که کسی نبود آوردن یک ویروس به حزب.”

او اضافه کرد که این در نهایت یک تصمیم شخصی: “هر کس به اندازه خطرات خود را بدانند چه زمان گسترش ویروس در جوامع است.”

اگر شما تصمیم به سفر: فرودگاه استقبال مسافران با قوانین جدید پروتکل ها و وعده

راهنمایی در اینجا بیش از حد: سفر دوباره ؟ اوقات فراغت و مسافران کسب و کار به اشتراک گذاری راهنمایی برای در امان ماندن از coronavirus

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>