نیک Saban: غول رو پیش نویس NFL سرقت در Xavier مککیننی

نیک Saban می داند آنچه در آن طول می کشد به یک NFL بازیکن.

پس از کمک به یک رکورد 38 بازیکنان انتخاب شده در دور اول پیش نویس از جمله چهار سال جاری دیرین آلاباما مربی می تواند تشخیص یک دور اول استعداد. و او می گوید: Giants با شماره 36-به طور کلی انتخاب کردم یکی در ایمنی خاویر میشن.

“من فکر می کنم [انتخاب شد سرقت]. به طور معمول از نظر آماری وجود دارد دو safeties برداشت و در دور اول اگر شما در داده های تاریخی” سابان گفت: “غول Huddle” پادکست. “بنابراین او باید شده اند انتخاب در دور اول بر اساس اطلاعات تاریخی. و قطعا به عنوان یک بازیکن من فکر می کنم اکثر مردم او را به حال مدرج وجود دارد. من فقط فکر می کنم گاهی اوقات در این پیش نویس که وجود دارد بیش از حد در موقعیت دیگری که آیا گیرنده یا خط حمله و یا هر آنچه در آن است که بچه ها همیشه نمی توانید برداشت که در آن کلاس خود می گوید. … بنابراین من فکر می کنم این واقعا انتخاب خوب برای غول.”

با Crimson Tide تیم که به پایان رسید و هشتم نهایی AP نظرسنجی مککیننی led آلاباما دفاع است که اجازه 18.6 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته با 95 پردازد و چهار مجبور ازدست تجربه سابان می گوید ترجمه خواهد شد به یک غول دفاع متعهد به قوی تر ثانویه است.

“من فکر می کنم آن را مفید خواهید بود به او به خاطر ما — زمانی که من مربی دلفین ها و یا لایحه Belichick دفاعی هماهنگ کننده در کلیولند — ما در انجام بسیاری از چیزهای مشابه در اینجا از یک پوشش نظر از ثانویه نظر” شش بار قهرمان ملی سر مربی گفت. “بنابراین ما بچه ها به طور معمول خوب را تنظیم. … حتی اگر این خواهد بود که انتقال من فکر می کنم بسیاری از چیزهایی که ‘X’ در حال رفتن به معرض او احتمالا انجام می شود. آنها ممکن است آن چیزی متفاوت است. … من فکر می کنم آن را آسان انتقال برای او.”

خاویر مککیننیAP

انتقال است که می تواند از هر کدام از ایمنی نقطه غول نیاز او به بازی.

“من فکر می کنم خاویر مقدار زیادی از تنوع به عنوان یک بازیکن” سابان گفت. “او می تواند بازی man-to-man, اون خیلی خوب توپ قضاوت او را خوب tackler او بسیاری از سختی او را بسیار غریزی و موثر بلیتزر. او برخی پشت سر هم و با شتاب به آمد کردن لبه یا حمله رعد اسا تا وسط و او قدرت کافی را در blocker اگر او نیاز به. بنابراین او می تواند انجام دهد فقط در مورد همه عوامل حیاتی در شرایط از آنچه که ما به دنبال در یک ایمنی در اینجا. به عنوان او رو تجربه او به اندازه کافی هوشمند قادر به بازی چند موقعیت.”

و Saban می گوید این بازیکن با او تماس ‘X’ است که توانایی به یک عامل از شروع با غول های دفاع.

“من فکر می کنم آن مرد را برخی از سگ در او” سابان گفت. “او یک رقابتی ، او یک بازیساز. ما یک تولید سیستم نقطه که در اینجا استفاده می کنیم و او همیشه بالا در هیئت مدیره آن چرا که او نیروهای ازدست نشان می دهد تا در جای مناسب نشانی از یک کار خوب از اجرای. او غریزی او را سریع راکتور او پشت سر هم. او می تواند یک ضربه پشت tackler. بنابراین او همیشه یک بازیساز برای ما می آید و آن را در بسیاری از راه های مختلف اما این احتمالا بزرگترین قدرت تولید خود را.”

کالج, فوتبال, حذفی, قهرمانی در سال 2018 و یک تیم تمام ثانیه های انتخاب در سال 2019 زیر کمربند خود مککیننی در حال حاضر باید با 31 تیم دیگر که موفق به او را سابان 39th اول طفیلی آن را پشیمانی.

“مثل من به همه بچه ها ما اینجا این نیست که شما برداشت آن چیزی است که شما با این فرصت را که شما’ ” سابان گفت. “پس نگران نباشید خیلی در مورد که در آن شما برداشت اما آنچه شما پس از دریافت فرصت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>