ما نمی دانیم که نمی دانیم از کجا و ما هنوز نمی دانیم که آیا آن خواهد شد و حتی ممکن است به بازی هاکی طریق یک بیماری همه گیر اما ما نمی دانیم فرمت NHL تصور تابستان استنلی مسابقات جام.

پس از مذاکرات بین لیگ و nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته آن تصمیم گرفته شده است که چهار دور 16-تیم پلی آف به دنبال اولیه بازی در دور مقدماتی تمام خواهد شد سنتی بهترین هفت است.

علاوه بر این تیم خواهد بود reseeded بعد از هر دور. این ساختار که جام حذفی برگزار شده بود از سال 1994 از طریق 2013, قبل از لیگ برتر نقل مکان کرد و به نابرابر سیستم براکت که ایجاد حالات مانند 2018 کنفرانس غرب در دور دوم رقابت بین نشویل و Winnipeg, باشگاه با بهترین دو پرونده در NHL.

NHL تا به حال مورد علاقه بهترین-از-پنج سری برای اولین بار دو دور پلی آف در حالی که در ابتدا حمایت از براکت فرمت. اعتقاد بر این است که لیگ پشتیبانی کوتاه سری به منظور به حداقل رساندن مقدار از زمان است که بازیکنان خواهد بود نيمه قرنطینه در مربوطه hub شهرستانها و همچنین برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

اما بازیکنان پشتیبانی حفظ سنتی از بهترین هفت در بخش های بزرگ به طوری که قهرمان جام حذفی مورد نیاز خواهد بود را به نفع خود همان 16 بازی حذفی که هر titlist است و از سال 1987. که یک استدلال در کنار اعتبار. این nhl on nbc نیز تحت فشار قرار دادند برای reseed.

این تیم که در رتبه پنجم-طریق-12 درصد در هر کنفرانس را مربع در بهترین پنج دور مقدماتی. در همان زمان چهار تیم برتر در هر طرف خواهد شد round-robin برای تعیین جهت از چهار دانه. هشت برندگان دور مقدماتی را به پیوستن به هشت بذردار تیم به شکل 16-تیم حذفی میشه.

رنجرز دیدار خواهد کرد Carolina, جزایر را فلوریدا تورنتو بازی خواهد کرد کلمب و پیتسبورگ خواهد اسکیت در برابر مونترال در شرق مقدماتی در حالی که ادمونتون بازی خواهد کرد شیکاگو, Nashville, دیدار خواهد کرد, آریزونا, ونکوور روبرو خواهد شد مینه سوتا و کلگری را در وینیپگ در غرب است.

برونز, رعد و برق, کلاه و آگهی خواهد شد رقابت در شرق دور رابین در حالی که بلوز, بهمن, شوالیه طلایی و ستاره ها را در غرب است.

هنوز هم وجود دارد هیچ جدول زمانی برای قرار دادن این رویداد بر روی یخ اما به نظر نمی رسد که اردوگاه های آموزشی خواهد باز تا هفته دوم ماه جولای. در آن صورت دور مقدماتی خواهد به احتمال زیاد در اوایل ماه اوت.

لیگ تا به حال شده است در انتظار برای هدایت تیم برای باز کردن میدان عمل خود را این هفته به صورت گروه های کوچک فاز 2 تمرینات اما بدیهی است که رخ نمی دهد. هفته آینده شاید هنگامی که تمام تیم ها در موقعیت مطابق با سلامت و بهداشت دستورالعمل

NHL و nhl on nbc در حال انجام مذاکرات در مورد بازگشایی پروتکل و همچنین CBA مسائل مرتبط از جمله مهم توجه سپردن. احزاب ادامه به بررسی امکان گسترش CBA است که مجموعه ای به پایان می رسد پس از 2021-22 فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de