NHL برای به تاخیر انداختن شروع آموزش رسمی اردوگاه به مذاکرات ادامه

رنجرز و جزایر شده اند اسکیت در حوزه مربوطه خود امکانات از هفته دوم ماه ژوئن اما در حال حاضر آنها را مجبور به صبر کنید و حتی دیگر برای گام بعدی در NHL بازگشت به بازی.

تیم شده اند توصیه های لیگ فاز 3 — شروع رسمی اردوگاه های آموزشی برای 24 باشگاه عازم این مسابقات شده است تحت فشار قرار دادند تا حداقل 13 ژوئیه با توجه به پست لری بروکس پس از آن تا به حال شده است به طور آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10.

NHL و بازیکنان آن انجمن هنوز در حال کار بر روی اتو کردن جزئیات یک “بازگشت به بازی” برنامه ریزی برای فاز 3 و 4 (از سر گیری بازی) و یک فرمت از توافق دسته جمعی. از بعد از ظهر پنجشنبه این پیشنهاد بوده است که نهایی شدن و ارائه به بازیکنان بودند که انتظار می رود به یک کنفرانس تلفنی پنج شنبه. در انتظار یک توافق و پس از آن رای گیری توسط بازیکنان و NHL حکام ادمونتون و تورنتو به شمار می رود توپی شهرستانها که در آن بازی برگزار خواهد شد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اندکی تاخیر از اردوگاه های آموزشی باز می تواند به تیم های واقع در کشورهای با COVID-19 نقاط مهم — از جمله رعد و برق, Panthers, ستاره ها و شغالها — چند روز اضافی برای دریافت آماده است.

NHL اعلام کرده بود در ژوئن 11 که اردوگاه های آموزشی خواهد باز در جولای 10, “ارائه شده است که پزشکی و ایمنی شرایط اجازه دهد و طرفین رسیده اند به طور کلی توافق بر سر از سرگیری بازی است.” آن هنوز مشخص شود چه مدت اردوگاه آموزشی خواهد داشت و در نتیجه زمانی که بازی آغاز خواهد شد.

رنجرز افتتاح مرکز خود را در تاریخ 9 ژوئن و جزیره نشینان در ژوئن 8 به صورت فاز 2 اجازه داده است که بازیکنان به صورت داوطلبانه در گروه های کوچک تمرینات و خاموش کردن یخ.

— گزارش های اضافی توسط لری بروکس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>