چه کسی از رتبه? رتبه بندی وجود داشته باشد جرقه بحث است. رده بندی ذهنی تعیین می شود نظرات و تحصیل کرده و یا در غیر این صورت. نظرات نمی تواند اشتباه به جز البته زمانی که آنها هستند.

که ما به ارمغان می آورد سرگرم کننده تمرینات که در آن مردمی خوب در NHL.com شده اند به طور متناوب مشغول سراسر این coronavirus ناشی از توقف بازی. یک پانل از نویسندگان شده است, نظرسنجی برای ایجاد یک “سوپر 16” موقعیت-توسط-موقعیت در رتبه بندی از بازیکنان گسترش عصر.

آنچه می تواند به اشتباه ؟

خب بیلی اسمیت رتبه جلوتر از هنریک Lundqvist برای یکی. و Tony Esposito رتبه جلوتر از Lundqvist برای دیگری. آه و Patrik الیاس عدم جلب تک رای به عنوان یکی از 16 سمت چپ بال از 13 نفر که بازیگران آراء و آنچه در جهان است که همه چیز در مورد ؟ پس از آن وجود دارد موضوع اسکات Niedermayer کردن-رای گیری اسکات استیونس در دفاع.

گوش دادن Smitty یکی از بزرگ پول goaltenders از همه زمان. هیچ اختلاف بیش از آن. در رتبه بندی از پست اصلی شش جام استنلی goalies شما می تواند: 1) برنی پدر و مادر; 2) کن درایدن; 3) اسمیت و شما نمی ممکن است اشتباه باشد هر چند از آن است که هنوز هم یکی از شگفت انگیز تر از داستان های حذفی در تاریخ است که اسکاتی بومن تصمیم گرفته بود به نیمکت درایدن در حمایت از اسم حیوان دست اموز Larocque برای بازی 2 از سال 1979 جام مقابل رنجرز پس از Hall of Famer را متوسط عملکرد در Blueshirts’ 4-1 بازی 1 پیروزی.

Billy Smith
بیلی اسمیتگتی ایماژ

البته شما می دانید که سرنوشت مداخله زمانی که داگ Risebrough آمار Larocque در سر با یک شات در طول warmups که نتیجه لازم مدافع درایدن اورژانس بازگشت به شبکه. شماره 29 مجاز یک هدف به آندرس Hedberg در رنجرز ضربه اول در 1:02 قبل از او مورد ضرب و شتم در 6:21 توسط Ron Duguay در تیم سوم شات و آن را 2-0 و … و البته بازی 6-2 به پایان رسید و مونترال برنده در پنج و شما فقط لازم نیست که بچه ها به نام “بانی” در لیگ کنه.

که مرا به یاد. درایدن بازنشسته پس از آن جام بومن چپ این سازمان پس از از دست دادن یک قدرت داخلی در تلاش برای ایروینگ Grundman (بیت من) برای تبدیل شدن به جنرال موتورز/مربی Sabres و برنی Geoffrion نامگذاری شد موفق بومن پشت حبس ” نیمکت. من رفتم تا به مونترال برای مصاحبه با فرزندان در اردوگاه های آموزشی و حقیقت و ببین goaltender پوشیدن شماره 29 بود و گرفتن عکس در طول تمرین.

آن را به Cutts که شده است می خواهم یک نشینان عمله زن و شوهر قبل از سال بود و در حال حاضر با پوشیدن شماره 29. بدون نگرانی Cutts را ندارد این تیم و هرگز یک بازی برای Les Glorieux بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که شماره 29 که آویزان در تیر یادبود درایدن.

اما به هر حال اجازه دهید بحث در مورد اسمیت رتبه نهم و Lundqvist 10th, با هشت نفر از 14 مصاحبه, برگه های رای در رتبه بندی نشینان’ Hall of Famer پیش از رنجرز در انتظار Hall of Famer.

آیا می دانید که اسمیت آغاز شده 50 یا بیشتر بازی ها در یک فصل تنها یک بار در زندگی حرفه ای او که در سال 1974-75 و در واقع شروع به 40 یا بیشتر بازی فقط چهار بار در در حالی که شبکه های با چیکو Resch رولاند Melanson و کلی Hrudey? Lundqvist در ضمن شروع به 60 یا بیشتر از هشت بار که شامل سه فصل حداقل 70 در حالی که حمل رنجرز برای تقریبا یک دهه و نیم است.

آمار نیست اما به جای استناد به اهداف شغلی-برابر متوسط (2.43 به 3.18) ذخیره درصد (.918 به .895) و پیروزی (459 به 305) — بله اسمیت با بازی در بالاتر به ثمر رساند اما در لیگ یک خیلی خیلی بهتر تیم — در اینجا به خط پایین این سوالات:

آیا نشینان موفق به کسب چهار مستقیم جام و 19 مستقیم حذفی سریال با Lundqvist به جای اسمیت ؟

پاسخ این است که بله.

خواهد رنجرز را ساخته اند برگشتی 11 بار در 12 سال با اسمیت به جای Lundqvist?

جواب این است: هیچ.

در حال حاضر به تونی O بود که در رتبه پنجم. او یکی از بزرگ بدون شک با اعداد است که قابل مقایسه با کینگ زمانی که حسابداری برای تفاوت در دوره. او خستگی ناپذیر یابو برای شیکاگو با 74 حرفه ای shutouts به سوئدی 64. اما نه تنها آنها گره خورده در جام استنلی قهرمانی در صفر اسپوزیتو مجاز بدترین مخرب ترین هدف در فینال تاریخچه — 70-بالا و پایین صفحه به ژاک لومر در بازی 7 از سال 1971 سری با شاهین تا 2-0 در اواخر دوره دوم از بازی آنها خواهد از دست دادن 3-2.

Scott Niedermayer
اسکات NiedermayerPaul J. Bereswill

حذف الیاس از هر یک از 13 رای گیری که واقعا غیر قابل توضیح. من می خواهم که او را در بالا من 16 جلوتر از حداقل جان LeClair و ایلیا Kovalchuk (و آیا از من بپرسید که چگونه کیت Tkachuk شد رتبه هشتم) و بابی هال ظاهر در این لیست است که گمان می برند با توجه به این واقعیت او فقط پنج فصل در NHL پست-گسترش اما OK.

چه از راه دور خوب این است که الیاس نیست یک رای در حالی که برایان دم ری ویتنی برایان Propp چارلی بجوش و خروش آمدن و کرک مولر انجام داد. است وجود دارد یک مدیر کل در لیگ در هر زمان که گرفته اند ویتنی جلوتر از الیاس? من شمارش نیست یک بار رشته کوه های راکی GM ری Miron ،

و سپس بزرگ اسکاتس. گوش من اینجا نیست برای لکه دار کردن Niedermayer در هر راه. او لذت محض به تماشای. و شاید Niedermayer کار با اردک پس از خروج از شیاطین برای پیوستن به برادر خود ایستاده بود و به رای دهندگان که تا به حال شماره 27 رتبه بالاتر نه از 13 رای و او را با رتبه نهم به طور کلی به استیونس در 12. یا شاید آن را Nieds’ فوق العاده حرفه ای بین المللی. من می توانید ببینید که.

اما زمانی که آنها برای هم تیمی های 12 فصل آن هرگز بر من dawned یا هر کس دیگری نشان می دهد Niedermayer بهتر بود/مهم تر از بازیکن. هرگز. چون دوباره این سوال:

می تواند شیاطین برنده سه فنجان بدون Niedermayer?

احتمالا نه.

اما می تواند آنها موفق به کسب حتی یک بدون Stevens?

نه یک فرصت.

ضمنا این یک واقعیت است.

ایمن ماندن دوستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de