NHL بازیکنان ترس از Carey قیمت بخشی از کثیف بازگشت معادله

کری قیمت. درست Carey قیمت.

برای آن است که تا حد زیادی با توجه به شهرت قابل توجهی از مونترال goaltender در میان همسالان خود که بحث های زیادی در مورد فرمت از آنچه به نظر می رسد تابستان مسابقات 24 تیم به تثبیت در چه ناعادلانه از آن خواهد شد به صورت قیمت در بهترین سه منابع متعدد گزارش.

به ما گفته شده است وجود دارد در حال رشد برای حمایت از بهترین پنج دور اول که به درجه ای از خلق و خوی تاثیر یک goaltender در یک سری. قیمت که به طور معمول در صدر بازیکنان, نظر سنجی یکی از 10 netminders به بازی در حداقل 60 postseason منطبق است. او در رتبه هشتم را در صرفه جویی در صد (.914) و اهداف برابر متوسط (2.53) با کمترین برنده این گروه در حالی که رفتن 25-31. اما ادراک در این مورد به واقعیت است.

طرف هنوز میخ جزئیات تست, اما ما در حال گفت که وجود خواهد داشت تست مکرر با چرخش سریع در لیگ hub شهرستانها. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت تعدادی از مکان های متمرکز که در آن NHL عمل خواهد شد — احتمالا دو یا چهار — اما آمادگی و در دسترس بودن آزمایشگاه و مناسب پرسنل پزشکی از اجزای ضروری hub سایت’ طرح را به عنوان میزبان.

معاون کمیسر لایحه دالی قبلا گفت که حتی چندین تست مثبت لزوما نیاز به لغو بازی. اما مطمئن باشید هیچ کس می خواهد برای قرار دادن که به آزمون.

فراتر از آن است که بدانند این تست برای فاز دوم, زمانی که بازیکنان ممکن است به طور داوطلبانه گزارش به تیم های مربوطه خود را’ تمرین و امکانات بسیار خطرناک باشد. این برنامه باید به توسعه است.

بیشتر تمرکز را از هر دو NHL و nhl on nbc شده است در قالب تست و مسائل مربوط به سلامت. برجسته وجود دارد مسائل مربوط به طرفین هر یک اختصاص داده اند مقدار قابل توجهی از زمان در جزئیات. قطعا وجود دارد یک آگاهی بازیکنان در کنار افزایش خطر مصرف آنها, اما, نیز وجود دارد پشتیبانی قوی برای بازگشت به یخ.

خیلی از این بحث و همچنین در نظر گرفته سپردن و امکان تمدید توافق دسته جمعی که منقضی زیر 2021-22. پست آموخته است که احزاب باید در مورد مفهوم قرار دادن یک کلاه بر سپردن به عنوان بخشی از یک فرمت. تحت شرایط فعلی CBA بازیکنان مسئول ساخت تا 2019-20 انتقال سپردن در سال آینده. بازیکنان بدیهی است که ترجیح می دهند به گسترش پرداخت بیش از فصل های متعدد.

ما در حال گفت پیش بینی سپردن کلاه ارائه خواهد بود بالاتر از 25 درصد است. احزاب دغدغه بوده است با سپردن مسئله در هزینه های خود را در دیگر CBA-امور مرتبط.

شده است وجود دارد کمی بحث و گفتگو بین طرفین در مورد قوانین نامزدی که در آن بازی برگزار خواهد شد در این تابستان. بیس بال آماده شده است به موسسه اجتماعی-فاصله دور از میدان و دلسرد است اما لازم است تماس با ما — هیچ handshakes هیچ بالا و سپاس. چگونه است که این کار در هاکی ؟ این بدیهی است که نمی تواند و هنوز هاکی. بنابراین هر دو طرف در اینجا بسیاری از چالش است.

نیز وجود دارد که توجه به تغییر قرارداد تاریخ انقضا به طوری که بازیکنان نمی تبدیل شدن به رایگان عوامل در ژوئیه 1. تیم ها و اتحادیه ها در تماس با مقامات دولت در مورد تمدید ویزای کار که منقضی ژوئن 30, اما این است که فوق العاده موضوع است.

روز سه شنبه اعلام که آمریکا و مرز کانادا باقی خواهد ماند بسته به سفر غیرضروری برای یک ماه دیگر از طریق ژوئن 21, احتمالا نمی خواهد که تاثیر زیادی در NHL داده چگونه اضطراب مقامات دولت ایالات متحده به نظر می رسد برای بازگشت طرفدار ورزش است.

اما وجود دارد که به در نظر گرفتن. وجود دارد 14-روز خود قرنطینه در هنگام عبور از مرز به کانادا را در نظر بگیرید. وجود دارد محدودیت های مسافرتی و بالقوه خود انزوا در مورد بازیکنان بازگشت از اروپا با آن به مقابله.

به عبارت دیگر بسیار وجود دارد که باید انجام شود قبل از جن می تواند کاهش یافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>