NHL تمرکز بازگشته است مستقیما در آن چهار عرصه طرح پس از لاس زنی با مفهوم سرگیری این 2019-20 فصل در تیم اصلی شهرهای منابع گفته اند در این پست.

مفهوم بازی در هر خانه تیم پیست البته بدون طرفداران در حضور و غیاب در نظر گرفته شد پس از چهار مجازی نشست مشترک NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی کمیته است اما رها شده است.

اتحادیه اروپا به نمایندگی از پنج بازیکن در علاوه بر این به اتحادیه مدیران مطرح شده و سوالات متعددی را در مورد این طرح که بر اساس آن ورزشکاران خواهد بود موضوع را به قرنطینه در هتل خود در اختصاص مکان متمرکز و در نتیجه جدا از خانواده خود را برای سه یا چهار ماه.

اعتقاد بر این است تا به یک دوجین NHL شهرستانها تحت نظر به عمل به عنوان هاب اگر و هنگامی که NHL بازگشایی. لیگ تمدید اقامت خود را در خانه راهنما برای مدت نامعلوم که به ما گفته نمی خواهد قبل از پایان آوریل 15. اگر شرایط اجازه می دهد آن است که انتظار می رود NHL پس از آن آغاز کوچک-گروه غیر رسمی در تمرینات تیم مربوطه آموزش امکانات در آن زمان ،

این تمرینات خواهد بود و پس از آموزش رسمی کمپ تا سه هفته اگر مجاز توسط بدن حاکم محلی و سازمان بهداشت و درمان. هیچ تصمیم رسیده در مورد اینکه آیا اردوگاه های آموزشی برگزار خواهد شد و در تیم محلی امکانات و یا در مکان های متمرکز است.

NHL می خواهد همه تیم ها قادر به کار با همان دستورالعمل و حتی به عنوان واگرا دستورالعمل ها و قوانین را در محل در سراسر ایالات و ولایات.

تست هر چند عمده باقی مانده است جهانی مانع برای بازگشایی در هر صورت لیگ و اتحادیه دست و پنجه نرم کردن با مسائل از جمله در دسترس بودن و تهیه کیت های آزمایش, هزینه, قابلیت اطمینان و سرعت نتایج.

اگر ایده این است برای تست هر بازیکن هر روز و هر عضو از تیم’ سفر طرفین به علاوه مقامات لیگ و همراه پرسنل لازم به مرحله بازی که در حال اجرا یک زن و شوهر از هزار آزمون در روز است.

اعتقاد بر این است که تلاش در جریان است برای چهار عمده ورزشی لیگ — از جمله MLB, NFL و NBA — به منظور هماهنگ کردن پاسخ این تست مسائل. همه این لیگ صورت واکنش احتمالی اگر تست های کمیاب در میان عموم مردم و در سراسر بیشتر ضروری صنایع در حالی که قریب به ورزش حرفه ای نهاد.

ما در حال گفت که لیگ هنوز به حل و فصل در مورد اینکه آیا به رزومه/تکمیل فصل به طور منظم و یا اینکه به حرکت به طور مستقیم به گسترش 24-تیم حذفی فرمت های زیر شاید یک زن و شوهر از نمایشگاه بازی های هر باشگاه.

تیم شده اند فشار دادن کامل فصل به طور منظم به منظور برآوردن خود تلویزیون محلی تعهدات اما نگاه دیگری است که گرفته شده در حکمت آوردن باشگاه بازگشت به بازی کردن این برنامه هنگامی که آنها هیچ واقع بینانه احتمال ساخت برگشتی.

یک پیشنهاد حذفی برنامه ریزی کرده است بنا به گزارش ها مطرح شده که شش تیم در هر بخش — به جای بالا 12 تیم در هر کنفرانس — که به دست آوردن ورود به مسابقات را اما که نمی تواند کوچکترین کمی از حس.

در زیر بخشی از طرح رنجرز (79 امتیاز در 70 بازی ها .564 pct) خواهد بود ضربه توسط Sabres (68 امتیاز در 69 بازی ها .493) در شرق در حالی که Blackhawks (72 امتیاز در 70 بازی ها .514) خواهد بود جایگزین اردک (67 امتیاز در 71 بازی ها .472) در غرب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de