NHL بهتر نیست تقلب تیم برای قرعه کشی درفت

بنابراین آنچه در حال حاضر از ننگ هفت, این باشگاه که نمی تواند بازی NHL .500 سطح قبل از لیگ وارد آن توقف فاز در مارس 12 و در نتیجه تلقی شده است نالایق از دعوت به لیگ برتر را تصور 24 تیم جام استنلی مسابقات ؟

آنچه در مورد سرنوشت در درجه اول به عنوان امر به قرعه کشی درفت از شیاطین Sabres, اردک, پادشاهان, کوسه سناتور و بال سرخ که تیم و بازیکنان خواهد بود بر روی یخ — به عنوان مخالف به روی یخ — شاید زمانی که هشت ماه اگر 2020-21 فصل آغاز در ماه دسامبر ؟

NHL هنوز اعلام کرد طرح خود را برای پیش نویس هر چند تقریبا جهانی مقاومت مواجه از کلی مدیران در برابر برگزاری آن در ماه آینده قبل از رقابت رزومه به احتمال زیاد به این معنی است که آن را نمی گیرد تا پس از این مسابقات است.

که در میان چیزهای دیگر, از بین بردن امکان برنده قرعه کشی هم برنده جام یک زن و شوهر از ماه بعد. اگر این مورد وجود دارد بدون هیچ دلیل در همه لیگ برای طراحی این قرعه کشی به طوری که 31-به طور کلی Red Wings تضمین شده یا اول یا دوم را انتخاب کنید به طور کلی و 30-به طور کلی سناتورها اطمینان از چیدن در سه.

وجود دارد بدون هیچ دلیل در همه به انکار هر یک از ننگ هفت یک شات در شماره 1 انتخاب شده است.

در واقع لیگ باید طراحی وزن قرعه کشی که در آن این هفت همه باید فرصت را به حرکت به هر اسلات. نه تنها که آن هفت تیم باید تضمین بالای هفت میدارد.

ما شنیده ام برخی از بحث که لیگ لگد زدن در اطراف مفهوم از جمله هشت بازنده از دور مقدماتی این مسابقات در 15 تیم وزنی قرعه کشی شبیه به قبلی چهار سال است که در آن جداگانه نقاشی برگزار شد سه بر میدارد.

این ممکن است ارائه برخی از حفاظت را برای تیم خواهم هفتم-به طور کلی پیتسبورگ و 12-به طور کلی ادمونتون اگر آنها را به 24-به طور کلی مونترال و 23-به طور کلی شیکاگو بود و آن را یک پیروزی سناریو برای باشگاه مثل رنجرز و آریزونا — اما مطمئنا این پیش نویس به معنی این نیست که پاداش یک پنگوئن بازی تیم در یک .623 درصد (102 نقطه سرعت) اگر آنها دچار یک شکست بی سابقه ای تحت شرایطی. هیچ دلیلی وجود دارد که به نوبه خود در این قرعه کشی به یک شبکه ایمنی.

و اگر ما با اشاره به بارها و بارها است که هیچ چیز عادلانه در مورد این بیماری همه گیر لیگ خواهد بود و بیرون رفتن از راه خود را به ناعادلانه به ننگ هفت با انکار این تیم منحصر به فرد از سمت راست به بالا هفت میدارد.


ادمونتون و ونکوور در حال رقابت برای تبدیل شدن به یک مرکز شهر برای NHL تصور بازگشت اما عکس سیلی گفته شده است که لیگ را نمی خواهد را انتخاب کنید یک شهرستان کانادا مگر اینکه دولت کانادا کمک های مالی NHL یک استثنا به آن 14 روز قرنطینه نیاز برای مردمی عبور از مرز.

این امر اساسا غیر ممکن است به تیم های قطار در آمریکا شهرستانها تا پنج هفته (دو هفته از رسمی اسکیت و پس از سه هفته آموزش در اردوگاه) سپس به قرنطینه برای دو هفته قبل از مسابقات.


تیم NHL در حال مواجهه با یک سردرگمی در مورد آنچه به انجام در مورد پیشاهنگی و هاکی پرسنل گروه که قرارداد منقضی خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن و تا به حال نشده است انتظار می رود که دوباره بالا برده.

معلوم نیست که آیا لیگ برتر خواهد شد صدور یک فرمان که تحت قرارداد می تواند تمدید شود, از طریق, می گویند سال تقویم یا تاریخ نویس و یا اینکه آیا این تصمیمات خواهد بود سمت چپ به هر باشگاه.

وجود دارد خطر می گویند یک مقدار عادلانه از اطلاعات اختصاصی در خطر است به عنوان به طور خاص مربوط به پیش نویس با پرسنل افرادی که ممکن است تبدیل شدن به رایگان از عوامل (یا بیکار) از ژوئیه 1.


این مسئله که آیا تیم خواهد بود قادر به ثبت نام از بازیکنان ذخیره خود را لیست و اضافه کردن آنها را به 2020 مسابقات roster — برای مثال رنجرز مورگان بارون — حل نشده است.

بنابراین بیش از حد این است که آیا با حضور 24 تیم قادر خواهد بود به گسترش 2020 اردوگاه های آموزشی دعوت به بازیکنان که ورود به سطح قرارداد شروع فصل آینده — مانند رنجرز’ K’Andre میلر و افرا برگها’ Mikko Lehtonen.

وجود دارد با توجه به کلاه دوستانه 68 بازیکنان در مسابقات 24-محدود تیم هایی که امضا کرده اند ورود به سطح معاملات پس از ماه مارس است.

احتمال این دومی مورد خواهد بود بدون توجه به این که یک) این بازیکنان خواهد بود واجد شرایط برای مسابقات; ب) تیم را مجبور به ارائه COVID-19 تست برای این افراد دیگر; و ج) ننگ هفت خواهد بود مانع از رسیدن مشابه و نزدیک به نظر می رسد در کودکان خود را.


این در ذهن نگه دارید: اگر و هنگامی که تفنگداران صورت خاموش در برابر طوفان در 1 بازی از بهترین های خود را-از-پنج برندان Lemieux در دسترس خواهد بود.

چرا که جناح خدمت خواهد شد اولین بازی خود را هنوز اعلام نشده حکم تعلیق او برای او بی معنی درایو-توسط آرنج به Joonas Donskoi سر در دقیقه پایانی سومین دوره از Blueshirts’ آخر قبل از توقف بازی در کلرادو در مارس 11.

Lemieux عنوان یک مجرم تکرار تحت NHL دستورالعمل به احتمال زیاد خواهد شد برای دو بازی شاید سه, اگر وزارت بازیکن ایمنی اعمال آن قانون از شست یکی از بازی حذفی برابر دو فصل به طور منظم مسابقات در تعیین احکام.


تبریک به Artemi Panarin و آلیسا Znarok که اعلام نامزدی خود را در روز جمعه.


در نهایت این بهترین-از-سپاس.

برگشتی و یا بازی-in ؟

Mr. Miyagi می خواهد به دانستن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>