NFLPA در لیگ سپردن پیشنهاد: “ما به آنها گفتم به ضربه سنگ’

بازیکنان NFL باید خودداری کردند در لیگ پیشنهاد که 35 درصد از حقوق بازیکن برگزار شد در سپردن در طول سال 2020 فصل NFL شبکه گزارش روز سه شنبه.

در این گزارش لیگ پیشنهاد برای سپردن حقوق “برای کمک به مدیریت هزینه” در میان تردید و انتظار می رود درآمد حاصل از اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما بازیکنان NFL ارتباط نگه می دارد که هر سپردن معامله باید در مجموع سودا.

اتحادیه اجرایی Don Davis گفت: بازیکنان در یک کنفرانس تلفنی با توجه به NFL شبکه “در واقع ما به آنها گفتم به ضربه سنگ است.”

Seattle Seahawks ایمنی Quandre Diggs chimed در عموم retweeting گزارش و اظهار نظر “Sh– nah من می خواهم همه من مرغ! نمی نگه sh– معدن!”

عوامل متعددی نیز اخراج NFL را پیشنهاد داده است.

ایسنا

کاهش قابل توجهی در درآمد می تواند بخش عمده حقوق و دستمزد کلاه مفاهیم در 2021 شاید باعث درپوش به سقوط به جای افزایش می دهد که تبدیل به هنجار شده است. قبلی گزارش کرده اند گفت: NFL و اتحادیه مورد بحث قرار داده اند حرکت می کند ممکن است برای اطمینان از نرم و صاف کلاه بالقوه استقراض از درآمدهای آینده از جمله رونق انتظار می رود یک بار لیگ علائم تلویزیون جدید می پردازد.

در ضمن طرفدار فوتبال بحث گزارش دو طرف توافق کردند روز شنبه در سفر تیم پروتکل برای اردوگاه های آموزشی و فصل, از جمله الزامات مورد نیاز برای سفر با هواپیما یا اتوبوس, چگونه هتل ها و خدمات مواد غذایی به کار گرفته میشوند و خیلی بیشتر. در این گزارش یک تیم را در سفر به حزب محدود خواهد شد که شامل بیش از 110 غیر بازیکنان و همه اعضا باید پوشیدن ماسک.

در این گزارش گفت که پروتکل سند “به معنی شدت” است که وجود خواهد داشت یک پیش فصل اما افزود که در طول پیش فصل هنوز در حال بحث شده است.

NFL در حال حاضر گفت: پیش فصل خواهد بود برش به دو بازی اما این اتحادیه توصیه کرده است که باید آن را لغو کاملا از بین بردن هر گونه خطر برای بازی هایی که می توانند در این رده بندی است.

اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای باز کردن در هفته گذشته در ماه جولای با rookies و quarterbacks بالقوه گزارش هفته قبل از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>