NFL بازی خواهد کرد, سیاه, سرود ملی ‘بالابر هر صدا و آواز خواندن قبل از هر هفته 1 بازی

چهار هفته پس از کمیسر راجر Goodell قول داد برای گوش دادن به و کار با بازیکنان خود را مبارزه برای برابری نژادی NFL در روند تحکیم قصد دارد به افتخار قربانیان نژادپرستی نظاممند با تعدادی از بازی در برنامه های طول هفته از سال 2020 فصل است.

شروع با تلویزیونی در سراسر کشور به طور منظم فصل بازکن بین هوستون تگزاس و کانزاس سیتی در سپتامبر. 10, “بالابر هر صدا و آواز” نیز شناخته شده به عنوان سیاه و سفید سرود ملی خواهد بود قبل از انجام هر هفته 1 کیکآف قبل از “The Star-Spangled Banner” با توجه به یک فرد آشنا با بحث های مداوم. فرد به صحبت کرد USA TODAY Sports خواست نامش فاش نشود به دلیل طرح نشده است نهایی و اعلام شده توسط NFL مقامات.

هر دو سرودهای خواهد تلویزیونی بعد از ظهر یکشنبه و در روز “یکشنبه شب فوتبال” و “دوشنبه شب فوتبال” مسابقات نیز هست. ESPN “شکست نخوردگان” اولین گزارش خبری از این برنامه.

فرد گفت: پس از طوفان مغزی را با متعدد بازیکنان و بازیکنان NFL انجمن NFL مقامات همچنین برنامه ریزی به منظور احترام به قربانیان خشونت پلیس از طریق عناصر مانند کلاه کن یا کشباف. همچنین انتظار می رود که در هفته 1 پخش خواهد شد از ویژگی های تعدادی از آموزشی اعلانات آگاهی عامه در مورد قربانیان و خانواده های آنان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>