NFL به در نظر گرفتن پیش نویس انگیزه برای تنوع مربیگری, GM, استخدام

NFL کمیسر راجر Goodell است از طریق زیر در تماس خود را برای بیشتر اقلیت برای تبدیل شدن به سر مربیان و مدیران عامل.

این لیگ در حال برنامه ریزی برای ارائه دو قطعنامه به مشوق تنوع در روز سه شنبه شب در طول صاحبان مجازی جلسه با توجه به NFL.com. یک گزاره را دور تیم توانایی مسدود کردن دستیار مربیان برای مصاحبه هماهنگ کننده مواضع با باشگاه های دیگر در حالی که دیگر پاداش خواهد بود franchises با بهبود پیش نویس اسلات باید آنها را به استخدام بیشتر اقلیت.

“به وضوح ما که در آن ما می خواهیم به در این سطح” Goodell گفت: او را در لیگ آدرس در سوپر باول 54 در میامی. “روشن است که ما نیاز به تغییر. ما در حال حاضر شروع بحث در مورد این تغییرات چه مرحله ما می توانیم در کنار تعیین نتایج بهتر.”

این لیگ را آخرین تلاش برای تسطیح زمین بازی برای مردم امیدوار به کار در NFL. این رونی قانون که نیاز به تیم به مصاحبه قومی-اقلیت نامزدها برای سر مربیگری و ارشد فوتبال عملیات شغل در سال 2003 تاسیس شد و پس از نام مالک سابق از Pittsburgh Steelers و رئیس سابق لیگ تنوع کمیته دن رونی.

وجود دارد در حال حاضر تنها دو سیاه و سفید به طور کلی مدیران و چهار سر مربیان در NFL هستند که سفید است. با پنج مربیگری جای خالی این گذشته offseason تنها یک پر شده بود توسط یک فرد از رنگ: ردسکینز’ ران ریورا که از پورتوریکویی تبار.

تحت قطعنامه پیشنهادی از یک تیم است که استخدام یک اقلیت سر مربی خواهد حرکت به بالا شش, نقاط از خود دور سوم به پیش نویس اسلات که مربی فصل دوم, هر NFL.com. برای یک مدیر استخدام پرش خواهد بود 10 پیش نویس اسلات. باید یک تیم پر کردن هر دو موقعیت های متنوع با استخدام آن می تواند پرش 16 لکه های به طور بالقوه بهبود آن و دور سوم انتخاب به اواسط دوم طفیلی.

ورود به فصل سوم با استخدام هنوز هم در هیئت مدیره را به تیم چهارم-انتخاب دور صعود پنج نقاط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>