NFL ستاره-تبدیل-جنگ قهرمان پت Tillman تجسم روز یادبود

کسانی که او را می دانستند سوگند او می توانست هر چه او آرزو بود چرا که او در میان ما بهترین و درخشان و او معتقد بود که هیچ چیز می تواند در راه خود ایستاده از تحقق هر چه رویاهای بزرگ او خواب.

پت Tillman یکی از آمریکایی قهرمانان ما باید هرگز فراموش نکنید که در روز یادبود. او قهرمان آمریکایی که هرگز خیالی خود را به عنوان یکی که پشت خود را بر روی NFL میلیون ها نفر برای حمل پرچم و مبارزه به عنوان یک تکاور ارتش به عاملان 9/11 ابتدا در بغداد و سپس در افغانستان که در آن او شکار طالبان و القاعده با حتی بیشتر دلاور شدت از او شکار ballcarriers برای اولین بار در ایالت آریزونا سپس برای چهار فصل با کاردینالز.

او تا به حال بوده است هفتمین دور پیش نویس انتخاب در سال 1998 ظاهرا بیش از حد کوچک در 5-پا-11 و 195 پوند به یک linebacker و خیلی آهسته به ایمنی. او زندگی می کردند هر روز و هر بازی با شور و هنگام خشم است که اغلب مشتعل دعوا در تمرین. او می دانست که همه چیز را در مورد این برنامه بازی. او عینک, فلیپ فلاپ و مو خود را ،

سپتامبر. 11, 2001, تغییر همه چیز را برای همه ما به ویژه برای پت Tillman. او متولد شده بود با یک مواج کنجکاوی بی امان گرسنگی برای آگاهی و کشف. او كلیك كنید کله خر که شهامت و بی باکی می دانستم که هیچ حد و مرزی که هرگز ملاقات یک چالش او نمی آمدید.

دیو McGinnis شد کاردینالز سر مربی در 9/11.

“در جلسه اتاق وجود دارد, آن را تقسیم جرم و دفاع در دو طرف سالن و آنها رو بزرگ و شیشه ای ویندوز” McGinnis گفت: پست. “و در دفاعی شیشه پنجره آریزونا جمهوری خود را تمام صفحه بود و یک پرچم آمریکا.”

این بود شاید 9/13.

“پت قطع شده بود که پرچم آمریکا را” McGinnis رفت “و او نوشته شده و آن را در جلسه اتاق دفاعی طرف ساختمان.”

این از یک ESPN SportsCentury کلیپ بود Pat Tillman در 9/12:

“بار مثل این شما را متوقف و فکر می کنم نه تنها خوب چگونه ما آن را داشته باشد اما چه نوع از یک سیستم زندگی ما تحت چه آزادی ما اجازه داده که ساخته نشد یک شبه. بزرگ پدر بزرگ من بود که در پرل هاربر و بسیاری از خانواده من رفته و مبارزه در جنگ و من واقعا انجام نداده اند یک چیز لعنتی به عنوان دور به عنوان تخمگذار خودم روی خط است و بنابراین من احترام زیادی برای کسانی که و چه پرچم می ایستد.”

Tillman ازدواج خود را یار دبیرستان, ماری در 4 مه سال 2002 و زمانی که او در بازگشت از ماه عسل خود را به او اطلاع McGinnis خود را خیره کننده حرفه ای تغییر چرخش پایین 9 میلیون دلار رایگان-عامل ارائه از مایک Martz و قوچ.

“او یک شخصیت تاریخی به دلیل خود خواهی و نگرش و از دست دادن آنچه اکثر مردم بر این باورند که رویای تمام رویاهای به بازی در NFL به مبارزه برای کشور خود” سابق ایالتی آریزونا و کاردینالها روح قوم و خویشی/تیمی/کارفرمایی جیک Plummer گفت: پست. “من فکر می کنم برای او آن بود که او در مبارزه برای کشور خود اما آن چیزی بود که او انجام شده بود را برای خود آرامش درونی و درک است.”

Tillman و برادرش کوین بودند مستقر در فورت لوییس در سیاتل خود را قبل از اعزام به افغانستان و McGinnis کردم آنها بلیط به Cardinals-نمای کلی بازی. McGinnis خواسته پت Tillman به صحبت کردن با تیم است.

“این در مورد من” Tillman به او گفت. “من فقط می خواهم به تماشای fellas بازی است.”

Tillman آیا خداحافظی به تیم قدیمی خود را در postgame اتاق قفل و در آغوش گرفت McGinnis.

“مربی مک” Tillman به او گفت: “من شما را دوست دارم. من به زودی شما را ببینید.”

“من شما را دوست دارم بیش از حد پت” McGinnis گفت. و این همه سال بعد McGinnis می گوید متاسفانه: “و این آخرین باری که من او را دیدم.”

هیچ کس می خواست به این باور پت Tillman شده بود کمین و کشته در آوریل 22, 2004. اگر هر کسی می تواند در پیدا کردن اسامه بن لادن در آن خواهد بود Pat Tillman.

“من حمل یک نامه در کیف من هنوز هم امروز که پت برای من فرستاده از خود بوت کمپ” سابق کاردینالز دفاعی هماهنگ لری Marmie گفت: پست. “همه دوست داشتنی Pat Tillman.”

“پت Tillman بود و بسیار بسیار انسان منحصر به فرد” McGinnis گفت. “او یک رنسانس او واقعا بود. او به عنوان درخشان و به عنوان جسمی سخت و به عنوان وفادار به عنوان کسی شما همیشه می خواهید به اطراف است. او یک مرد است اما در همان زمان او به دادگاه تجدید نظر به تمام طبقات مردم است.”

او یک مرد بود افتخار.

“هیچ کس به انسان می گوید:” McGinnis, در حال حاضر یک تیتان رادیویی تحلیلگر در 35 خود را NFL فصل “تا به حال بیشتر تاثیر را در زندگی من از پت Tillman.”

Tillman سزاوار بهتر از ارتش در ابتدا پوشش افتضاح حقیقت که او یک قربانی از آتش دوستانه.

“او فقط یک اصل badass انسان, شما می دانید؟” پلامر گفت.

Plummer, پوشیدن, فلیپ فلاپ تحویل مداحی.

“من متنفر انجام می دهند که” Plummer گفت. “هر کس می خواست به رنگ او را به عنوان این ستمکاران, run-down-the-زمینه-و-کشتن-بله جنگجو و او فقط خیلی بیشتر. بنابراین من تا به حال به صحبت در مورد چگونه من در مورد او احساس زیبایی از یک فرد او را دوست دارم.”

پلامر به این روز است انگیزه Tillman حافظه.

“او را میخوام یاد می شود صدها صدها سال” Plummer می گوید. صدها و صدها نفر از یادبود روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de