همسر NFL ستاره ارل توماس گفته می شود اشاره کرد و اسلحه را در سر خود را و در نهایت تعقیب او را با یک چاقو پس از ابتلا او با زن دیگری آن نازل شد در روز چهارشنبه.

وحشی زنجیره ای از حوادث صورت گرفت در مارس 13 وقتی ارل چپ خود را در Austin, تگزاس, خانه پس از یک استدلال خود را بیش از نوشیدن با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط TMZ.

ارل همسرم, نینا توماس سپس هک را به خود Snapchat به منظور قرار دادن او.

نینا در بر داشت یک ویدیو از ارل یک دفاعی برای Baltimore Ravens با زن دیگری و سپس با استفاده از رسانه های اجتماعی حساب کاربری برای پیگیری کردن محل نگهداری او, این گزارش گفت:.

او رفت و به محل با دو زن دیگر گرفتن ارل handgun قبل از خروج و رفت و بر شوهر و برادرش ست “با زنان دیگر” دادگاه اسناد و مدارک محرمانه.

نینا در زمان تفنگ و اشاره آن به ارل سر از کمتر از یک پا دور بود اما او قادر به گریبان آن را دور, این گزارش گفت:.

ارل همسر گفت که او فقط در نظر گرفته شده برای “ترساندن او” با تفنگ — حتی گرفتن magazine — اما بعدها مشخص شد که یک دور شد و هنوز هم در داخل اتاق.

آن را تا 3:41 a. m. صبح روز بعد که پلیس درگیر شدم زمانی که آنها دریافت تماس در مورد اختلال در زن و شوهر, صفحه اصلی.

زمانی که پلیس وارد, آنها یافت نینا دارای حق اعمال یک چاقو و تعقیب ارل که تا به حال یک تپانچه در اطراف خودرو, این گزارش گفت:.

دو به زمین کاهش یافته است که به دستور پلیس به انجام این کار.

نینا بود که در نهایت دستگیر و به اتهام سرقت از یک اقامت به قصد ارتکاب تشدید حمله با سلاح مرگبار. ارل بازداشت نشده بود.

منظور از حفاظت نیز صادر شده علیه نینا مجبور به دور ماندن از ارل.

اما ارل در یک Instagram پست پرداختن به TMZ گزارش گفت: این دو “بازگشت صحبت کردن” است و او را از دیدن بچه های خود را.

“چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد” ارل گفت: در پست. “شما می دانید, ما سعی کنید به زندگی می کنند بهترین زندگی ما احتمالا می تواند, اما گاهی اوقات آن را نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net