بازیکنان NFL فشار در برابر پیشنهاد postgame coronavirus قوانین: ‘احمقانه’

پیشنهاد NFL قوانین در میان coronavirus همه گیر اتحاد چپ بازیکنان تکان دادن سر خود را به جای احتمالا دست دادن.

NFL شبکه گزارش داد چندین تغییر حکومت پنج شنبه که می تواند در راه لیگ برای سال 2020 فصل از جمله یکی که در آن تیم خواهد بود ممنوع از postgame تعاملات در عرض 6 پا از یکدیگر و بازیکنان NFL مبادله کشباف ممنوع خواهد شد به امید نگه داشتن بازیکنان امن تر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

که نمی نشستن به خوبی با برخی از بازیکنان.

“این یک مثال کامل از NFL تفکر در یک کلام” ستاره 49ers cornerback ریچارد شرمن توییتی پنج شنبه صبح “بازیکنان می تواند در تعامل با یک تماس بازی و انجام آن را با خیال راحت. اما, آن است که تلقی نا امن برای آنها به تبادل کشباف گفت: پس از بازی.”

هنوز هم وجود دارد زمان به خندق بان. بازی روز از پروتکل های ارسال شده به تیم یکشنبه شب از جمله نیوجرسی قانون شده و مورد توافق در لیگ و NFLPA با توجه به NFL Network. این قوانین هنوز هم به عنوان یک کار در حال پیشرفت است.

“بنابراین ما می توانید هر یک از دیگر تمام بازی اما نمی تواند لرزش دست ؟” سابق نیویورک جتز linebacker Darron لی در توییتر نوشت.

Houston Texans کارفرمایی Deshaun واتسون اضافه شده “که لعنت احمقانه فرض…” همراه با یک شکلک به صورتم سیلی دست به صورت در توییتر. 49ers تنگ پایان جورج بازیگوش در پاسخ با gif از یک گیج John C. Reilly.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de