NFL ممکن است طرفداران نشانه coronavirus مسئولیت پوشی برای حضور در بازی

موج تقریبا رفته از NFL استادیوم اما چشم پوشی می تواند به زودی.

لیگ است و با توجه به نیاز به طرفداران که از شرکت در بازی های این سقوط به امضای مسئولیت چشم پوشی به عنوان پیشگیرانه حفاظت در برابر دعاوی ادعا coronavirus قرارداد شد در این غرفه با توجه به گزارش های ورزشی.

برخی از تیم ها از جمله غول و جت گفت: فصل-دارندگان بلیط آنها می توانید جست و خیز 2020 فصل و دریافت بازپرداخت و یا اعتباری برای هر پرداخت در حال حاضر را مشاهده کنید. آنها هنوز هم نگه داشتن اولویت برای تجدید بلیط فصل در 2021.

اما NFL می خواهد برای جلب طرفداران و عمل به عنوان نزدیک به طبیعی که امکان خروج از آن به تیم توسعه برنامه های مطابق با دولت و مقررات محلی برای مدیریت جمعیت. معلوم نیست با چه تیم خواهد صفحه نمایش برای COVID-19 اما این گزارش گفت: الکترونیکی پرسشنامه به احتمال زیاد بیشتر از گردان متوسط چک.

این است که بر خلاف دانشگاه که با آن مواجه اخیر بهمن از انتقاد برای درخواست دانشجو-ورزشکاران به علامت چشم پوشی به عنوان یک شکل از آموزش و پرورش و تعهد را بر عهده دارد. طرفداران باید انتخاب برای به دور ماندن یا فرض خطر شناخته شده در آینده از طریق دروازه و هدف اصلی از این چشم پوشی خواهد بود absolving لیگ از مسئولیت.

شرکت کنندگان در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Okla., ماه گذشته ساخته شده بودند به نشانه چشم پوشی.

مسئولیت پوشی در هزینه شارژ مکان هایی مانند سالن ورزش و یا یک پارک تفریحی می تواند رقابت اگر عمدی یا سهل انگاری فاحش نشان داده شده است, با توجه به وب سایت برای نیویورک-بر اساس قانون شرکت Zalman, Schnurman & خیش. یک NFL بلیط به نظر می رسد این لایحه مناسب.

ورزشی نیز گزارش داد ورزشگاه عملیات مدیران در حال کار در رابطه با NFL امنیتی دیگر را به بهترین عمل توصیه هایی — از جمله منع معاملات نقدی و افزایش در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست, آماده کردن غذا در امتیاز می ایستد و با پوشیدن ماسک. چشم پوشی پیشنهاد گزارش می تواند فرستاده شده به تیم در هفته آینده.

برخی از تیم ها در حال حاضر با استفاده از رسانه های اجتماعی برای عموم تشویق طرفداران به پوشیدن ماسک.

NFL را خاموش 6-8 ردیف استادیوم جایگزین صندلی های خالی با برزنت برای تولید درآمد حاصل از تبلیغات.

حداقل 19 متحده را متوقف کند و یا نورد بازگشایی برنامه به عنوان COVID-19 تعداد مورد رسید و در هفته گذشته در مناطق در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>