NFL به احتمال زیاد نمی خواهد نیروی دن اسنایدر به فروش واشنگتن تیم فوتبال

آماده نبرد واشنگتن فوتبال صاحب دن اسنایدر نمی رود به از دست دادن نگه دارید تیم خود را پس از 15 کارمندان سابق — و دو روزنامه نگار — گفت: آنها از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در طول زمان خود را با این سازمان است.

در حالی که فوتبال را در نظر بگیرید fining تیم ملی فوتبال و اقدام علیه کسانی که متهم واشنگتن پست eported بعید است برای لیگ و همکار صاحبان به تلاش و نیروی اسنایدر به فروش باشگاه او متعلق به پس از سال 1999.

55 سال اسنایدر بود و نه متهم به آزار و اذیت جنسی و اگر چه این گزارش به رنگ یک عکس از یک سمی فرهنگ درون سازمان است که ممکن است تداوم اتهام سوء رفتار.

در بیانیه روز شنبه, اسنایدر گفت: واشنگتن پست گزارش “تقویت تعهد من برای تنظیم یک فرهنگ جدید و استاندارد برای تیم ما یک فرایند است که با استخدام مربی [Ron] ریورا” بیش از offseason.

NFL آیین نامه مجوز لیگ و تیم صاحبان “حق را به تلاش برای نیروی فروش یک تیم اگر صاحب فرض را درگیر انجام مخل به رفاه لیگ” با توجه به واشنگتن پست.

لیگ و تیم صاحبان گرفته اند ممکن است یک مرحله از سه سال پیش در برابر آن Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون که در آن زمان در حال تبدیل شدن به موضوع اتهامات مربوط به آزار و اذیت جنسی و استفاده از نژادی لکه دار کردن در برابر یک تیم از کارکنان.

Dan Snyder
دن اسنایدرAP

اما ریچاردسون به طور ناگهانی اعلام کرد او خواهد بود و فروش این تیم پس از ورزش نشان داده شده است که گزارش گذاشته اتهامات مالی شهرک توافقنامه nondisclosure.

NFL بعد جریمه ریچاردسون 2.75 میلیون دلار و پس از آن با انجام تحقیقات.

اسنایدر داده نشده است هیچ نشانه ای او را فروش تیم خود را.

NFL به نام واشنگتن اتهامات “نگران کننده است.” قبل از مصرف هر گونه پتانسیل عمل, لیگ گفت: آن را بررسی یافته های یک تیم-استخدام وکیل نامیده می شود توسط اسنایدر به نگاه به این باشگاه و با فرهنگ.

اتهامات مربوط به واشنگتن تیم فوتبال که میرسد از سال 2006 تا سال 2019 شده و در برابر لری مایکل تیم سابق معاون ارشد رئيس جمهور از محتوا و رادیو play-by-play گوینده; Alex سانتوس, مدیر سابق pro پرسنل; Richard Mann II سابق دستیار مدیر pro پرسنل; Dennis گرین سابق رئیس جمهور از عملیات کسب و کار; و میچ Gershman سابق افسر ارشد عامل.

مایکل بازنشسته سه شنبه یک روز قبل از این گزارش منتشر شد در حالی که سانتوس و مان از کار اخراج شدند و آخر هفته گذشته.

انفجاری واشنگتن پست در آمد از اسنایدر موافقت خود را برای تغییر این تیم نام مستعار بسیاری در نظر گرفته شود نژادپرستانه یک تصمیم ساخته شده است تنها پس از مواجهه با فشار مالی از تیم حامیان مالی.

اقلیت مالکیت شرکای این تیم از جمله Frederick W. Smith, Dwight Schar و رابرت Rothman همچنین در روند فروش خود را به همراه 40 درصد سهام خود در این تیم است.

در این زمینه واشنگتن تا به حال فقط دو حذفی برنده تحت اسنایدر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر