NFL انتظار coronavirus موارد به موسیقی پاپ به عنوان بازگشایی آغاز می شود

NFL انتظار نیست به اعتصاب coronavirus.

برخی از امکانات اطراف لیگ در کشورهای که در آن مجاز است توسط دولت بازگشایی شد شنبه برای تعداد محدودی از کارمندان — که تحت روزانه دما نمایش. مربیان و اکثر بازیکنان (استثنا برای درمان آسیب آغاز شد که قبل از مارس 25 shutdown) ممنوع از بازگشت به حتی باز کردن سایت های.

“هر کس که در اطراف هر یک از دیگر در فوتبال محیط زیست در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن خطر و به اشتراک گذاری مشترک برخی از قرار گرفتن در معرض” NFL افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه گفت. “ما به طور کامل انتظار می رود که ما باید موارد مثبت است که بوجود می آیند از آنجا که ما فکر می کنم این بیماری باقی خواهد ماند بومی در جامعه بنابراین نباید تعجب کنیم که موارد مثبت بوجود می آیند. چالش ما این است که برای شناسایی آنها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و برای جلوگیری از گسترش است.”

غول’ و جت’ امکانات باقی می ماند توقیف تحت نیوجرسی سفارشات. این نگرانی وجود دارد در میان مربیان ناهموار زمین بازی می تواند ایجاد شود اگر برخی از تیم ها مجاز به کارکنان و بازیکنان قبل از دیگران.

“رقابتی مسائل همیشه مهم است و آنها همیشه در نظر گرفته شده در راه به سعی کنید برای حفظ عادلانه درمان تمام 32 باشگاه” NFL مشاور سرب جف گفت: Pash. “قطعا هدف ما این خواهد بود که سعی کنید به تمام 32 باشگاه های عامل با خیال راحت [به طور همزمان].”

NFL minicamps برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن برگزار می شود عملا — درست مثل زمان OTAs — از آنجا که آستانه گفت: علم و فن آوری را دیکته بازگشت به میدان به جای NFL تقویم.

“شما می توانید تصور کنید که مزیت رقابتی” یکی NFL مربی گفت: پست. “تا زمانی که تمام 32 تیم در حال انجام همان چیزی که وجود دارد نه یک اضطراب و در عین حال همه چیز را تغییر دهید. ما در اولین برخورد با یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن هزاران نفر از آمریکایی ها است.”

آستانه انتظار “بسیار سریع تکامل” در روش های آزمایش قبل از اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما به هیچ وجه موثر بر عرضه آزمایشات مورد نیاز توسط سیستم بهداشت و درمان در هر یک از بازارهای ما در سراسر کشور در” آستانه گفت.

این رونی قانون برای حصول اطمینان از تنوع گسترش یافت سهشنبه: تیم در حال حاضر باید مصاحبه حداقل دو خارجی اقلیت نامزدها برای سر مربی خالی حداقل یک اقلیت برای هر یک از سه هماهنگ خالی و حداقل یک خارجی اقلیت برای ارشد فوتبال در عملیات/مدیر کل موقعیت.

NFL مطرح یک پیشنهاد به پاداش تیم با بهتر اواسط دور پیش نویس موقعیت برای استخدام یک اقلیت به عنوان سر مربی و یا GM. کمیسر راجر Goodell گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از حمایت” از صاحبان تیم بلکه بازخورد در مورد چگونگی تقویت آن است.

تیم های دیگر می تواند بلوک موقعیت مربیان تحت قرارداد از مصاحبه برای دیگر تیم هماهنگ کننده خالی است. همه شغل دستیار قبلا مفتول در کویل هم محدود کردن تحرک رو به بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>