NFL خواهد شد و انتشار آن به طور منظم فصل, برنامه های شنبه شب لیگ روز دوشنبه اعلام کرد به عنوان آن را همچنان به انجام کسب و کار بیشتر به طور معمول در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برنامه خواهد شد و نشان داد در 3 ساعت برنامه تلویزیونی در NFL شبکه شروع 8 p. m.

تا کنون لیگ را اعلام نکرده است هر گونه تغییرات عمده ای به آن برنامه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر آورده است که اکثر سازمان های ورزشی در سراسر جهان را متوقف کند. NFL آموزش امکانات بسته به دلیل همه گیر منجر به این لیگ اولین “مجازی offseason” اما لیگ هنوز برنامه ای برای شروع فصل در زمان در حالی که بازی در تیم اصلی استادیوم.

روز افتتاحیه برای سال 2020 فصل هفت. 10 با فصل مجموعه به این نتیجه با سوپر باول 55 در تاریخ 7 فوریه سال 2021. NFL نیز برگزار شده ماه گذشته پیش نویس در زمان در حالی که لغو همه در شخص وقایع است. پیش نویس تنظیم شده بود برای لاس وگاس; به جای کمیسر راجر Goodell اعلام میدارد از خانه خود را.

باید همه گیر نیروی عمده تغییرات در این فصل لیگ است و با توجه به جایگزین از جمله خالی استادیوم خنثی سایت ها و خلاص شدن از خداحافظی هفته لیگ اجرایی Troy وینسنت گفت: خبر مربوط به هفته گذشته است. هر گونه تغییرات را باید تایید شده توسط اتحادیه بازیکنان.

اوایل روز دوشنبه NFL اعلام کرد که حرکت آن پنج بازی برنامه ریزی شده برای لندن و مکزیکو سیتی در این فصل بازگشت به ایالات متحده آمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de