NFL اذعان عبور دخالت حکومت بود و در کل فاجعه

NFL به آن اعتراف کردم فصل گذشته پاس دخالت حکومت “مفتضحانه” اشتباه است.

Troy وینسنت لیگ معاون رئیس جمهور از فوتبال عملیات گفت: NBC پیتر کینگ که حکومت که نمی خواهد در این فصل بازگشت یک شکست بود و لیگ overreacted بدنام دمیده تماس علیه پرستاران در 2019 NFC قهرمانی بازی.

NFL در نهایت پرداخت قیمت با مقدار زیادی از سردرگمی و اختلاف و سرخوردگی در مورد اجرای آن و اثربخشی.

“آن نتایج نمی شد خوب برای حرفه ای فوتبال” وینسنت گفت. “از آنجا که ما نمی مناسب به دلیل سعی و کوشش آن را publicly. آخرین چیزی که مردم باید در صحبت کردن در مورد راه بازی است officiated. آنها [مقامات] باید بیچهره اشیاء مدیریت و تسهیل جریان بازی.

این ایده به بررسی تصویب دخالت در پاسخ به دمیده غیر-تماس علیه مقدسان بازی که به احتمال زیاد هزینه آنها یک شانس برای رسیدن به سوپر باول. New Orleans با صدای بلند گله و شکایت در مورد تماس است که بازی کردن در مقابل میلیون ها باعث NFL به موسسه چیزی را امیدوار نگه دارید مسئله ای بود که از همیشه اتفاق می افتد دوباره. به جای بحث در طول و بعد از بازی ها اغلب تبدیل به قانون به خودی خود و اثر آن بر جریان بازی. آشکار غیر-تماس بودند و اغلب هنوز تایید پس از یک چالش پرچم پرتاب شد.

NFL
Troy وینسنتAP

“ما شکست خورده است. من برای اولین بار در خط” وینسنت گفت. “من به اشتراک گذاشته شده است که [با مقامات لیگ]. من شکست خورده به عنوان رهبر آن بخش. من شکست خورده است. ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد دوباره.

او آن را می بیند به عنوان چیزی لیگ — که شورای رقابت است و با توجه به این ایده اضافه کردن یک “آسمان قاضی” برای کمک به شناسایی بدیهی است که اشتباه و یا تماس های از دست رفته — می توانند یاد بگیرند از حرکت رو به جلو

“ما باید به انجام علت سعی و کوشش” وینسنت گفت. “شما نمی توانید عجله و فقط پرتاب چیزی در آن وجود دارد و بدون دانستن تمام عواقب. و ما دریافتیم که سال گذشته زندگی می کنند و در عمل publicly. ما نمی [ما علت سعی و کوشش] در سال گذشته و ما شکست خورده و ما به سختی شکست خوردند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de