به تازگی سازمان یافته و سافتبال تیم گسترش پیام نژادی هماهنگی برنده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر واکنش

VIERA فلوریدا — پوشیدن جوراب سیاه شلوار و لباس با کلمات “این است که ما” در سراسر سینه های تازه سازمان یافته pro سافت بال تیم پیام وحدت در خارج از زمین شنبه شب و همچنین به ثمر رساند و یک پیروزی بزرگ بر روی آن در تاریخی خود باز کن.

پنج روز پس از محرومیت خود را از تگزاس مبتنی بر حیاط قراضه Dawgs پس از حذف مدیر کل را صدای جیر جیر در مورد سرود ملی و با هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از 18 بازیکن به همراه مربیان بودند در این زمینه انجام آنچه انجام می دهند بهترین.

تیم ایالات متحده آمریکا کوزه Keilani Ricketts و گربه Osterman — بخشی از 11 المپیک بازیکنان سفر با این تیم در تابستان امسال — ترکیب هفت strikeouts در پیروزی 3-1 برابر USSSA, غرور حاکم دو بار ملی Pro Fastpitch قهرمانان.

“فقط به خاطر چیزی ممکن است به نظر می رسد منفی ما نشان داد که شما همیشه می توانید آن را تبدیل به یک مثبت” گفت: اولین baseman سام فیشر. “و نه ترس در انجام این کار است.”

“این است که ما” شروع به ظاهر شدن بر روی بازیکنان توییتر دسته پنج شنبه. روز بعد این تیم منتشر سیاه-و-سفید تصویری که نشان داده بود به طرفداران در USSSA Space Coast پیچیده در بالای پنجم زمین باز یافته به عنوان بازیکنان ایستاده در امتداد پایه اول خط.

“در حالی که ما بازی اولین بازی ما در این فصل یک توییت فرستاده شد از طرف سازمان بود که حساس توهین آمیز و نادان به جنبش در این کشور” فیشر می گوید: در این ویدئو.

بازیکنان تاکید دارد سه نقطه: “ما در اینجا به منظور بالا بردن آگاهی است. ما در اینجا به توانمند سازی. ما در اینجا به متحد.”

این ویدئو تا به حال به دست آورد بیش از 22,000 نمایش ها که از صبح روز شنبه رسم نظرات مانند: “ما ایستاده پشت به شما تمام راه را” و “به تو افتخار شما خانم ها! … چه طور مثال شما در تمام نشان داده شده است به سافتبال بانوان جامعه است.”

ESPN هالی رو جانباز حاشیه خبرنگار در طول گپ و سافتبال postseason همچنین chimed در توییتر: “من امیدوارم که برخی از شرکت بزرگ می شود پشت این تیم و پشتیبانی از آنها. در آن طول می کشد شجاعت به راه رفتن در کار خود را برای آنچه که باور دارید. رفتن خانم ها!!! من اهدای بلافاصله!!!!”

تیم جدید ماموریت بیانیه می گوید که “در اینجا به یک جرقه لازم است تغییر در سافتبال بانوان جامعه به دست آوردن و به اشتراک گذاشتن دانش در مورد نژادی و بی عدالتی در جهان ما است.”

فیشر گفت: با حروف بزرگ نام در بازگشت از بازیکنان کشباف به اذعان سیاه, بازیکنان گذشته و حال که بازی کرده اند و مربی بازی.

“من عینک ناتاشا Watley نام چون زمانی که من شروع کردم به کار کردن به عنوان یک shortstop و فقط بت راه او همچنین” فیشر گفت: از المپیک از UCLA.

دوشنبه شب Dawgs از دست 4-0 به غرور و افتخار در چه بود اولین تیم حرفه ای رقابت های ورزشی در ایالات متحده آمریکا پس از coronavirus همه گیر خاموش ترین دو و میدانی در ماه مارس است.

زمان جمع بازیکنان در رختکن کلمه رو که GM کانی ممکن است تا به حال قرار داده تا شخصی جیر در تیم سایت رسمی ابتلا به بازیکنان خاموش نگهبان.

رویارویی بازیکنان و ممکن است به طول انجامید و نزدیک به یک ساعت قبل از Kiki استوکس, تنها, سیاه, بازیکن در فهرست راه می رفت ،

“من احساس تنهایی, جدا, بسیار اشتباه” نبراسکا ستاره گفت: بسیاری از برآورد 250 طرفداران که ماند پس از بازی روز شنبه برای یک پانل بحث و گفتگو. “من به نمایندگی از سازمان برای مدت پنج سال. یک تیم به من اعتماد کرد. اما من اجازه پایین و احساس خیانت.

“اما مردم (هم تیمی) در آن اتاق منتقل کوه برای من. من بسیار سپاسگزار برای این تیم و من هیجان زده برای دیدن آنچه که ما در حال رفتن به انجام این کار در آینده برای ورزش و جامعه است.”

استوکس گفت: در آن زمان “فقط ثانیه” برای بقیه تیم به دنبال او از درب خروج از قرارداد پشت و آینده نامشخص حاوی سوالات اما نه تاسف.

هم تیمی سام نشان می دهد شناخته شده برای او آشنا اجرای خانه خفاش-تلنگر در اوکلاهما امور خارجه گفت که او نگران بود اگر او تا به حال انجام داده درست پس از راه رفتن در اولین pro قرارداد.

“من نمی خواهم گریه در مقابل مردم اما من این هفته,” او گفت:. “من می دانستم که آن درست بود. نمایش سافتبال بانوان جهان آنچه شما ايمان و پیدا کردن شادی خود را (از آن ساخته شده تصمیم درست).”

نشان می دهد و استوکس همراه با غرور و افتخار را Shay Knighten و A. J. اندروز در زمان زانو میگویند سرود ملی. هر دو تیم ایستاده بود با هم دست در دست هم برای یک لحظه سکوت پس از بازی.

استوکس به leadoff hitter در بازی روز شنبه شده بود اولین بازیکن پیش نویس توسط Dawgs پس از آنها تبدیل به یک حق رای دادن در اواخر 2015.

“این یک عاطفی طاقت فرسا هفته برای من و هم تیمی های من,” او گفت:. “برای دیدن هم تیمی های من پله و صحبت کردن برای من چنان قدرتمند بود.”

سابق فلوریدا ستاره و تیم ایالات متحده آمریکا گیر Aubree مونرو گفت: او شده است تلاش برای آموزش و خودش را در آخرین نژادی سربازان ارتش در طول چهار ماه گذشته.

“که در داخل اتاق قفل فقط دیدن صدمه بر چهره او کسی مانند Kiki من بود که لحظه ای از شفافیت” مونرو گفت.

فیشر از یک نیروی هوایی جانباز گفت: پس از چند روز از بازیکنان جلسات در مورد نحوه ادامه, آنها در نهایت ملاقات با غرور بازیکنان و گفت: آنها در مورد “این با ما است.” بازی روز شنبه بود که به زودی اعلام کرده و کمک های مالی از طریق فروش آنلاین بلیط در http://thisisussoftball.com/donate آورده بود در $36,454 از اواخر روز شنبه.

خود را کشباف نوشته شده است برای پنبه حلاجی تمرین اهدا شد 5 ابزار ورزش از تگزاس. دیگر کمک های مالی به احتمال زیاد آمده است.

یکی دیگر از بازی دوشنبه شب در Viera که می تواند این سایت از بسیاری از دیگر بازی های تابستانی بود که در اصل مجموعه ای برای هیوستون تگزاس. که اعلام خواهد شد به زودی در غرور وب سایت.

در شنبه شب بازی سابق دانشگاه فلوریدا مشت زن آماندا لورنز که قبلا ساخته شده برجسته غواصی گرفتن برای غرور و افتخار در سمت چپ میدان ناودان یک خانه اجرا Osterman در ششم زمین باز یافته برای کاهش کسری بودجه به 2-1 بود و فرصتی برای کراوات آن را در هفتم قبل از قابل توجه برای پایان دادن به بازی.

غرور متعهد یک کارهایی شش خطاهای دو شروع پارچ دالاس اسکبدو از ایالتی آریزونا. اما او و مگان خوب اجازه فقط دو بازدید.

“این یک آزادی” اسکبدو گفت: در نهایت بازی دوباره. “آن را به معنای شد.”

به زودی او و فیشر — او هم تیمی در Dawgs دو سال گذشته قبل از اینکه معامله به غرور — خواهد بود زندگی در همان خیابان در شهر فینیکس, آریزونا.

“من یک پنبه حلاجی شده قفس راه اندازی” اسکبدو گفت:.

فیشر گفت: تیم اعتصاب نمی نشینند و با هر کس ، اما آن را با اتصال Watley اول زن برای بازی در ایالات متحده و سافتبال تیم در بازی های المپیک است. او به نقل از یک صدای جیر جیر کرد و گفت: “ما در حال حاضر در حال پرداخت شدن سکه و در حال حاضر ما در حال رفتن به پرداخت هیچ چیز به ایستادن برای این. این که چقدر از آن مهم است.”

جانباز مونیکا ابوت, 34, نظر گرفته ورزش را بالا پارچ در جهان خواهد موضع به احتمال زیاد بیشتر به از دست دادن. ابوت یک تیم ایالات متحده آمریکا, المپیک, که همچنین نقش حرفه ای در ژاپن, گزارش امضا و شش سال قرارداد به ارزش حدود 1 میلیون دلار در سال 2016 زمانی که حیاط قراضه Dawgs بودند شروع به شکل گرفتن.

در ژانویه 2018 ظاهری مشکلات مالی احاطه به Dawgs بودند که بوت از ملی Pro Fastpitch مدار پس از آنچه بود که در نقض مکرر از این تیم قرارداد حق رای دادن از جمله این تیم تکرار عدم پرداخت به موقع به بازیکنان فروشندگان و لیگ.

حتی قبل از این که ما جنبش استوکس گفت: او در حال حاضر شاهد مثبت.

“من در حال حاضر از دیدن سیاه کوچولو دختران در خارج وجود دارد در حال اجرا در اطراف” او گفت:. “زمانی که من جوانتر بود به من گفته شد” شما بازی یک ورزش است.’ من احساس نمی کند که راه. من همیشه احساس می کردم که فقط به خاطر من نه سفید من هنوز هم می تواند چیزی را به روی میز است.”

پیام ساده است:

“ما را به یک تغییر دهید. این داستان ما است. این یک آغاز جدید است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de