New York Yankees پارچ Masahiro Tanaka ضربه توسط بوش در بازی شبیه سازی شده

نیویورک – Masahiro Tanaka زده بود توسط یک خط رانندگی به سر کردن خفاش از Giancarlo استانتون در طول یک یانکی’ شبیه سازی شده در بازی بعد از ظهر شنبه در استادیوم یانکی.

پس از حدود 10 ترسناک دقیقه گذشته بود Tanaka بود کمک کرد و همراهی به آرامی به ستاره شرق و به محل باشگاه وانجمن راه رفتن آزمایشی با دو پزشکی, اعضای هیات کمک به او.

تاناکا بود “هشدار پاسخگو و راه رفتن خود را تحت قدرت خود” با توجه به یانکی ها و اضافه کرد که پارچ گرفته شده بود به نیویورک پروتستان بیمارستان برای آزمایش و ارزیابی بیشتر.

خنک کننده صدای تماس متوقف شد تمام فعالیت های قبل از 3:30 بعد از ظهر

تاناکا بلافاصله سقوط در تبادل تپه دروغ گفتن در سمت چپ او به عنوان کادر پزشکی با عجله و بازیکنان در سکوت ایستاده بود در این نزدیکی هست.

Right-hander ظاهرا زده در سمت راست سر, بالای معبد.

تاناکا که تا به حال نیز مواجه هارون قاضی و Gleyber تورس در طول جلسه بود با استفاده از محافظ خالص در حالی که او تن به تن در شبیه سازی زمین باز یافته پس از یانکی ها جمع آوری شده برای بهار دوم آموزش.

بعد قاضی و تورس نوشت توییتر نوشته های انتقادی از رسانه ها برای ضبط و ارسال تصاویر مربوط به Tanaka آسیب.

موسیقی است که تا به حال شده است وافغان در خارج از ورزشگاه این سیستم بلندگوی شد و در نهایت تبدیل به عنوان تاناکا را به هم تیمی های زانو در محیط موند در حالی که Tanaka بود که با حضور به.

پس از نوسان استانتون را در جعبه خمیر را و نگاه دور خیره به خاک به عنوان شکارچی Kyle Higashioka سرش می دویم. به سمت تپه.

در خط بعدی به زمین اردن مونتگمری تا به حال فقط خود را به اتمام warmups زمانی که Tanaka زده شد.

“من پایان من و هر کس در اطراف او” مونتگمری گفت. “وحشتناک است.”

به عنوان مونتگمری رفت و به این تپه در حدود 20 دقیقه بعد برای سیم جلسه در برابر زنده hitters این lefty درخواست “ال” صفحه قرار می گیرد در مقابل او.

او تا به حال برنامه ریزی در تبادل با محافظ صفحه نمایش اما “من کمی ترسو بعد از دیدن این که” مونتگمری گفت. “من تا به حال آن را در پشت سر من (که آن را) امن تر برای قرار دادن آن است.”

مسلما متزلزل مونتگمری گفت که او عمدا انداخت بیشتر fastballs دور و “بسیاری از غیر رقابتی رزین” در طول جلسه.

آن را “یک در یک میلیون احتمال اتفاق می افتد و زمانی که آن را نشانی از آن را وحشتناک” مونتگمری گفت Tanaka آسیب. “این واقعا سخت است برای دیدن.

“همه ما در حال فکر کردن در مورد او البته و امید برای بهترین.”

پیت دهانه (Caldera) است که یانکی ها ضرب و شتم نویسنده NorthJersey.com. ایمیل: [email protected] توییتر: @pcaldera

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de