Fauci گرفته شده بود زندانی اما اسب مسابقه هنوز از coronavirus چهارشنبه در بلمونت پارک.

در 1:21 بعد از ظهر مقادیر شروع دروازه های پرواز را باز کنید و live sports رسما به نیویورک بازگشت و برای اولین بار در 80 روز پس از COVID-19 آنفلوآنزای مرغی دامنگیر دولت است. آن ممکن است نگاه متفاوت — با facemasks به عنوان مشترک به عنوان از دست دادن بلیط استفاده می شود و این جایگاه در سمت چپ خالی و بدون تماشاگر مجاز در — اما در خاک و چمن سوارکاران و اسب رفت و برگشت به محل کار برای اولین بار 10 مسابقه در تاخیر بهار/تابستان ملاقات در بلمونت آورده که در روز افتتاحیه-ضبط دسته از $10,972,254.

یکی از بزرگترین شرط بندی های مورد علاقه از روز Fauci — نام Dr. Anthony Fauci — نگه داشته بود در یک فاصله اجتماعی توسط زندانی تاد Pletcher-آموزش و Repole اصطبل متعلق به قبل از ازدواج است که ضرب و شتم و حتی پول کلت 4 ¾ طول.

هنوز هم آن را به سختی فقط یک روز دیگر در مسابقه برای سواران درگیر است.

“این بدان معنی است که جهان به من گفت:” Reylu گوتیرز روچستر مادری که سوار ستاره از غرب به پیروزی در اولین مسابقه از روز است. “من تا به تماشای NYRA مسابقه و من در دریاچه انگشت. من ماندم در اینجا در تمام طول بیماری همه گیر. من یورتمه رفتن اسب دویدن اسب breezing اسب, هر آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن جای من اینجا در NYRA. … نوع تا به حال به کمی اشک پس از سیم به دلیل آن را واقعا به معنای زیادی به من.”

یک ساعت قبل از اولین پست زمان, سرود ملی بازی های برگزار شده به یک تعداد انگشت شماری از کارگران پراکنده در سراسر آهنگ. به زودی پس از پیگیری گوینده جان Imbriale اعلام خش و تغییرات برای روز مسابقه بر روی سیستم. به جز وجود نداشت طرفداران وجود دارد به آنها را بشنود و مسابقه به ویندوز برای اضافه کردن هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه شرط.

Riders wear masks during the return of racing to Belmont Park.
سواران پوشیدن ماسک در هنگام بازگشت از مسابقه به بلمونت پارک.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

قبل از اولین پست رژه Imbriale پرداخت ادای احترام به کسانی که از دست داده بودند به این بیماری همه گیر از جمله یک بلمونت سیرجهت مخالف مبداء مسابقه, کارگر, Martin زاپاتا — و گفت: باز بعد از مسابقه اختصاص داده شده بود “به کسانی که از دست رفته و کسانی که همچنان به مبارزه با این بیماری است.” یک لحظه سکوت شد و پس از آن برگزار شد به عنوان سوارکاران ایستاده بود و با فاصله از هم جدا در یک منطقه در نزدیکی حصار و سپس زانو زد برای نزدیک به یک دقیقه در همبستگی با معترضان در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ است.

“بسیاری وجود دارد که در جهان در حال حاضر. این مهم است برای نشان دادن احترام به همه علل و برای همه مردم و نشان می دهد ما در اینجا در NYRA حمایت همه” گوتیرز گفت. “اسب مسابقه به طور کلی پشتیبانی از تمام اقوام از همه جا. اسب مسابقه در سراسر جهان است و مهم نیست که چه رنگی به شما می, آنچه را که دین شما چه [قومیت] شما هستند — چیزی که مهم است این است که در مسابقه اسب ما یکی هستند.”

در این روز تنها درجه بندی ریسک های درجه 3 Beaugay خاویر Castellano که آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس برنده در عجله سقوط در یک سیم به سیم تلاش است.

سوارکار اسب دوانی شدن Irad Ortiz جونیور در تبدیل قوی روز پیروزی در پنج مسابقه در زندانی Strongerthanuknow (اولین نیویورک-تربیت برنده دیدار) Madita ارزش گزاره و در حلقه.

وجود دارد برخی از نرمال اسب مسابقه سکسکه در طول راه. در اتصالات 2020, مد, آسمان باز و آن را ریخت و در مسابقه دوم که در آن لبخند Bryan outlasted اوایل رهبر خرس قطبی پیت, هر چند آن را به زودی پاک کردن. Gaultier و حرکت هر دو خود را از دست داده سوارکاران در خارج از دروازه جداگانه در مسابقه در روز بعد در حالی که خیلی سریع به تصویب کشیده تا قبل از خط پایان با یک آسیب دیدگی در مسابقه خود را.

در حال حاضر آنها آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره پنجشنبه 25 روز دیدار, ادامه, خیط و پیت کردن با سلامت و پروتکل های ایمنی برای محافظت از همه درگیر.

“همه از بالا به یو پی اس برای افرادی که کار کردن در اینجا آنها انجام یک کار فوق العاده,” گوتیرز گفت. “من احساس بسیار امن است اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de