نظر سنجی جدید نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید ایالت آریزونا و فلوریدا و ویرجینیا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک مهاجرت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 منجر به سه کلید میدان نبرد متحده با توجه به جدا نظر سنجی سه شنبه منتشر شد.

بایدن که همچنین حفظ سرب در رای گیری ملی منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا و فلوریدا و ویرجینیا – دو که برگ برنده برنده در سال 2016.

آریزونا

یک نظرسنجی از 600 به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت آریزونا انجام شده از مارس 9-11 توسط OH اخباری بینش یافت بایدن پیشرو تهمت 50 درصد به 43 درصد در دولت است. در سال 2016 ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون وجود دارد با 3.5 درصد است.

که نظر سنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

اوه اخباری بینش نیز یافت دموکرات مارک کلی منجر جمهوری وقت بهداشت ، مارتا McSally 51 درصد به 38 درصد در نزدیک تماشا سنا نژاد. یک دموکرات نیست برنده ریاست جمهوری مسابقه در آریزونا پس از بیل کلینتون در سال 1996.

فلوریدا

در فلوریدا یک نظرسنجی از 2,149 به احتمال زیاد رای دهندگان انجام شده از مارس 14-17 توسط Point Blank سیاسی یافت بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن یک باریک حاشیه 52.3%-47.7% در یک سر-به-سر matchup. اما هنگامی که شخص ثالث نامزد شدند در این نظرسنجی بایدن را 4.6 درصد نقطه منجر منقبض شده به 0.6.

در سال 2016 ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون در فلوریدا با 1.3 درصد است. اگر بایدن است که قادر به چنگ دولت از رئیس جمهور در ماه نوامبر به احتمال زیاد خواهد شد با توجه به حمایت قوی تر در میان رای دهندگان مستقل. کلینتون از دست کسانی که رای دهندگان با 4 درصد در سال 2016 اما بایدن است منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در میان آنها 44.4%-36.5% با توجه به نظرسنجی.

باراک اوباما برنده فلوریدا در سال های 2008 و 2012 انتخابات است. این نظر سنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد.

ویرجینیا

کلینتون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ویرجینیا نزدیک به 5 درصد در سال 2016 و بایدن آماده است برای انجام حتی بهتر با توجه به رونوک کالج نظرسنجی.

که بررسی 563 رای دهندگان بالقوه انجام شده از مارس 3-17 یافت بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در ویرجینیا با 12 نقطه حاشیه 51%-39%.

این نظرسنجی همچنین نشان داد ویرجینیا دموکراتیک وقت بهداشت ، مارک وارنر راحت 48%-31% سرب بیش از یک generic جمهوری خواه نامزد در پیشنهاد خود را برای یک دوره سوم.

که نظرسنجی حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 4.1%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>