جدید NBA پیشنهاد بدهد بعدی نیکز مربی یک مزیت

ما ممکن است دیده می شود گذشته از این سال نیکز بعد از همه. این احتمال وجود دارد آنها را می توان در بعضی از فرم.

اگر چه نیکز بعید است که بخشی از آن به تعویق افتاد فصل را راه اندازی مجدد در اورلاندو به عنوان پست قبلا گزارش شده وجود دارد dialogue که این تیم درگیر نیست ممکن است بازگشت به دادگاه با توجه به ESPN.

که قادر خواهد بود گفت: تیم باقی می ماند و تا حدودی مربوطه در بازار های مربوطه خود را از طریق یک اجباری و اردوگاه های آموزشی در تابستان امسال و در منطقه سقوط لیگ از چهار به پنج تیم, به طوری که آنها نمی خواهد بروید و از مارس تا دسامبر – زمانی که فصل آینده می تواند شروع — بدون بازی کردن بازی ها. وجود این باور NBA را ارائه چنین طرح به بازیکنان Association, ESPN گزارش داد پس از خاموش کردن فصل در مارس 11 با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“پیام چیزی بزرگتر یادآوری به مردم است که برخی از تیم ها نمی تواند فقط دوباره باز کردن درب در نه 10 ماه و بنابراین به راحتی به فروش بلیط و یا حمایت بدون داشتن بازی بسکتبال برای مدت طولانی است که” یک کنفرانس شرق رسمی گفت.

با تاریخ 2020 NBA پیش نویس هنوز نامشخص است و معلوم نیست که رایگان آژانس برگزار خواهد شد و معلوم نیست چگونه این فهرست اسامی خواهد بود فرموله شده است. به عنوان برای نیکس در آن می تواند یک فرصت برای آن مربی جدید برای دریافت به دانستن فهرستی با رئیس جمهور جدید Leon افزایش یافت انتظار می رود به جای مربی موقت مایک میلر. Tom Thibodeau در نظر گرفته شده است frontrunner در حال حاضر.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

یک منبع گفت: پست وجود دارد انتظار می رود به وضوح بیشتر برای هر کس پس از پنج حکام رای که تصویب 22-تیم راه اندازی مجدد برنامه مورد انتظار است. سه چهارم از لیگ به تصویب این طرح آن را به تصویب اما این باور است که نمی خواهد یک موضوع است.

در اخیر کنفرانس کمیسر آدم نقره گفت: لیگ صاحبان که او را هدف قرار جولای 31 برای بازگشایی لیگ و تیم می تواند با برگزاری سه هفته اردوگاه آموزشی در اورلاندو ابتدا در اوایل ماه جولای. روز جمعه نیکز باز عمل خود را تسهیلات در تریتون به بازیکنان خود در این منطقه یک مکان امن برای کار کردن. بسیاری از فهرست سمت چپ بود با خانواده خود را در میان همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de