جدید کالیفرنیا محدودیت های اتحادیه اروپا ممنوعیت سفر, حداقل دستمزد افزایش: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

فرماندار کالیفرنیا می گوید که او را پیاده سازی محدودیت های اضافی

با کروناویروس موارد صعودی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت او قصد دارد به “سفت چیز” وقتی که می آید به دولت stay-در-خانه سفارش پیش از مشغول چهارم جولای آخر هفته. فرماندار نیست جزئیات طرح خواهد بود اما او گفت که او خواهد شد موضوع محدودیت های جدید چهارشنبه. Newsom اضافه شده مردم بیشتر احتمال دارد به بیمار زمانی که آنها در داخل خانه در مقایسه با خارج از منزل و او را در بهداشت عمومی سفارشات “در ارتباط به داخلی در مقابل فعالیت های در فضای باز.” کالیفرنیا تایید کرده است نزدیک به 223,000 عفونت تقریبا 50% افزایش بیش از دو هفته پیش که رانده شده اند در بخش های دولت را افزایش تست. اما بیشتر در مورد رشد در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان — 43% افزایش در دو هفته گذشته. مقامات در لس آنجلس, پرجمعیت ترین شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد آنها را در نزدیک سواحل و ممنوعیت آتش بازی نمایش برای تعطیلات آخر هفته.

 • مشاوره سفر: 8 بیشتر ایالت از جمله کالیفرنیا تنسی و جورجیا اضافه شده به نیویورک قرنطینه لیست
 • عمیق منطقه تمرکز و نگرانی’: نزدیک به یک سوم از زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین در کالیفرنیا را coronavirus
 • غیر ممکن است انتخاب: در میان COVID-19, farmworkers باید تصمیم می گیرید به فاصله اجتماعی و یا رفتن به محل کار

اتحادیه اروپا بلوک برای باز کردن برای مسافران بین المللی اما آمریکایی ها ممنوع

آمریکایی ها اجازه داده نخواهد شد برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا زمانی که بلوک باز می شود تا بازدید کنندگان بین المللی در روز چهارشنبه شورای اروپا اعلام کرد. مسافران از 14 کشور خواهد بود استقبال اتحادیه اروپا از جمله کانادا ، کره جنوبی و استرالیا است. اما کسانی که از ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر را منع می شود به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز به دلیل خونتان coronavirus موارد است. ایالات متحده دیده می شود بیش از 2.6 میلیون نفر و بیش از 127,400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد شنبه شب. Adalbert Jahnz سخنگوی کمیسیون اروپا شاخه اجرایی اتحادیه اروپا گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که لیست به احتمال زیاد بررسی شود هر دو هفته. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: برگ برنده دولت در حال همکاری با اتحادیه اروپا “برای تعیین آن است که چگونه ما می توانید با خیال راحت بهترین بازگشایی مسافرت های بین المللی” پس از آن مهم است به خاطر هر دو اقتصاد.

 • ‘خدا را شکر که به’: ایتالیا برای اولین بار به قفل کردن در اروپا است که به آرامی بازگشایی و استقبال بازگشت گردشگران
 • “من راه می رفت خاموش هواپیما: مسافران irked توسط متناقض در صورت استفاده از ماسک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
 • Coronavirus تعطیلات: دلاور, ساحل, شهرهای تعادل COVID-19 خطرات اقتصاد به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

حداقل دستمزد افزایش کمک سخت-آمار کارگران

در حالی که کمک های مالی است که کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول coronavirus همه گیر است به زودی دور سه متحده و چندین محلات تا حدودی جبران درد با حداقل دستمزد افزایش است که اثر را روز شنبه. ایلینوی, نوادا و اورگان در حال تنظیم برای بالا بردن خود را پرداخت طبقه همراه با 21 محلات از جمله 13 در کالیفرنیا است. این را افزایش می دهد که برنامه ریزی شده بود قبل از همه گیر کمک خواهد کرد, رستوران, خرده فروشی و دیگر دستمزد پایین کارگران در سخت ترین ضربه توسط دولت آتن از غیر ضروری کسب و کار. زمان خوش شانس است, به عنوان یک $600 هفتگی فدرال مکمل به دولت مزایای بیکاری برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئیه 31.

 • بیشتر مراقبت: $600 بیکاری بهره مند اخراج مهلت پایان
 • “با تشکر از شما پاداش: آمازون پرداخت بیش از $500 به کارکنان خط مقدم
 • ملی کمبود سکه: سکه نیکل, dimes و چهارم بخشی از آخرین COVID-19 کمبود

جدید تلفن همراه قوانین رانندگی را به اثر در سه متحده

آیداهو ایندیانا و داکوتای جنوبی را منع استفاده از دست-برگزار تلفن همراه در حالی که رانندگی, شروع, شنبه. آن سه متحده ملحق خواهد شد 22 نفر دیگر که در حال حاضر نیاز به گوشی در حالت هندزفری با توجه به Stateline, ابتکار تراست خیریه پیو. در ایندیانا جدید قانون می گوید که یک راننده می تواند متوقف شده توسط پلیس جریمه تا 500 دلار و به طور بالقوه از دست دادن مجوز خود را برای داشتن یک تلفن در دست خود را در حالی که رانندگی – صرف نظر از اینکه این گوشی استفاده شده است. اجرای قانون در آیداهو موضوع هشدارهای تا دسامبر. 31 و کار به آموزش رانندگان در مورد قانون جدید است. تقدیر نامه صادر خواهد شد که از Jan. 1, 2021. داکوتای جنوبی ساکنان ممنوع خواهد شد با استفاده از یک تلفن همراه به جز برای مقاصد اضطراری با استفاده از یک نرم افزار GPS و یا خواندن و یا وارد کردن یک شماره تلفن. پریشان رانندگی منجر به 2,841 مرگ و میر در سال 2018 با توجه به ایمنی ترافیک بزرگراه ملی کمیسیون.

 • بهترین برنامه های ایمنی: به علاوه راه های جدید به سرعت 911 تماس بگیرید بر روی تلفن خود را
 • اگر شما در حال رانندگی کمتر در طول همه گیر: پنج نکته آسان برای نگه داشتن اتومبیل خود را قابل اعتماد
 • سفر در تابستان امسال ؟ این 12 همه چیز را حفظ خواهد کرد شما امن و راحت

دلاور گذشته دولت برای لغو سلطه برای حذف مو پست

چهل و هشت سال پس از به طور رسمی رهایی از قوانین آن به عنوان یک جنایتکار مجازات, ایالت دلاور خواهد شد از بین بردن مو پست در روز چهارشنبه. مقامات وزارت امور خارجه گفت: پست در جورج تاون دلاور حذف خواهد شد “در به رسمیت شناختن خشونت و تبعیض نژادی است که صفحه نمایش آن مدلول به بسیاری از Delawareans.” این پست در ابتدا استفاده می شود برای اتصال مردم – نامتناسب مردم سیاه و سفید – برای ضرب و شتم برای جرایم اعم از دزدی برای تجاوز به عنف. آن را بر روی صفحه نمایش در سال 1993 بود و اشاره شده به عنوان یک جاذبه در مقالات و تبلیغات در مورد این شهر تاریخ است. برخی آن را به عنوان یک بنای تاریخی به خشونت انجام شده تحت قانون. آن را اعتقاد بر این بود که آخرین جمله پست بر روی صفحه نمایش در حالت علاوه بر آن که در موزه ها و امکانات آموزشی.

 • در می سی سی پی: نمایندگان مجلس به شدت با تصویب لایحه برای ایجاد دولت جدید پرچم بدون مؤتلفه نبرد آرم
 • نه فقط مؤتلفه مجسمه: بومی فعالان خواهید فاتحان اسپانیایی مبلغان حذف شده
 • کوه راشمور باید ‘حذف’ قبیله ای رئیس جمهور می گوید: چه چیزی در پشت این سایت بحث برانگیز تاریخ

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de