در میان یک جهان همه گیر و بریتانیا متوقف شد و روز شنبه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا, تنظیم, در یک سخنرانی تلویزیونی توسط ملکه الیزابت دوم که به یاد می آورد تیره روز قربانی-تبدیل-شاد در روز پیروزی در اروپا در سال 1945.

در 9 بعد از ظهر لندن زمان 94 سال سن ملکه ظاهر بی بی سی در یک ویدیو ضبط در قلعه ویندزور که در آن او شده است در قرنطینه از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سخنرانی او باز با نمایشی سیاه و سفید حلقه خبر از جمعیت در لندن جشن پایان جنگ به عنوان بیگ بن chimed و گوینده intoned: “این لندن است. اعلیحضرت پادشاه جورج ششم.” گزیده ای کوتاه از سخنان خود قبل از بازی دوربین روشن به ملکه.

“من به شما صحبت می کنند امروز در همان ساعت به عنوان پدر من دقیقا 75 سال پیش. پیام خود را پس از آن بود که ادای احترام به زنان و مردان در خانه و خارج از کشور که تا به حال قربانی بسیار در پیگیری از آنچه او به درستی به نام ” بزرگ رستگاری,’, ” او گفت:.

“در آغاز چشم انداز تاریک و دلگیر به نظر می رسید پایان دور نتیجه نامشخص است. اما ما حفظ ایمان است که باعث درست بود و این اعتقاد به عنوان پدر من که در او پخش انجام شده ما از طریق: هرگز هرگز ناامیدی. بود که پیام VE روز است.”

به عنوان ملکه اشاره کرد سخنرانی او آمد و در همان روز و همان زمان پدرش صحبت در رادیو در سال 1945 به اعلام به یک خسته اما خوشحال ملت شکست آلمان نازی و پایان جنگ در اروپا است. (علاوه بر بی بی سی ملکه سخنرانی پخش شد در رادیو جریان در خانواده سلطنتی Instagram و Facebook حساب ارسال شده در توییتر.)

ملکه به خوبی نگاه کرد. او یک لباس آبی روشن او سه رشته گردنبند مروارید و دو دوقلو Boucheron بروچس دوخته به او شانه چپ; پر زرق و برق آبی-و-الماس پین شد هدیه تولد از پدرش در سال 1944. روی میز در حق او ایستاده بود یک قاب عکس از پدرش به سمت چپ در پشت یک قاب عکس از خانواده و پس از آن نخست وزیر وینستون چرچیل در کاخ بالکن.

سخنرانی او بیشتر از فقط یک طرفدار forma تعظیم به تاریخچه: در معمول خود را محفوظ و ارام راه ملکه به عنوان یک پل بین معاصر انگلیسی ها ترس از آینده نامشخص و اجداد خود که تحمل ترور و محرومیت در طول سال های جنگ و پیروز در میان وحشتناک هزینه.

همچنین ارتباط بین ملکه و محبوب پدر اتفاقی شاه که غلبه stammering کمرویی به عنوان یک رهبر موثر تشویق مردم در برنامه های رادیویی و بی شماری برخوردهای شخصی.

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید کسانی که نمی خواهد دوباره خود را در ثبات و شجاعت در نبرد فداکاری و استقامت در برابر بی رحم دشمن” پادشاه گفت: او در سخنرانی خود از 75 سال پیش. “ما به پایان سختی و رنج ما و نه آنها با ما در لحظه ای از شادی.”

دختر خود آموخته است که چگونه به یک پادشاه از او هفت سال بعد او مرده بود از سرطان ریه در سن 56 و او ملکه در سن 25.

گفتار دوم زمان فقط در پنج هفته است که ملکه خطاب به ملت چیزی است که او انجام داده است تنها تعداد انگشت شماری از بار در طول 68 سال سلطنت.

انگلیسی نگاه به او سر خود را از دولت برای اطمینان و ثابت و آرام است و او نه نا امید طول طولانی ترین سلطنت در تاریخ بریتانیا.

در یک اقدام بی سابقه آدرس در مارس 5, او خطاب به ملت درباره COVID-19 گیر استناد به روح دوران جنگ بریتانیا در دعوت از مردم به افزایش به چالش فقط به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ خود را به چالش از جنگ است.

او سومین روز سخنرانی این بود طولانی برنامه ریزی شده به عنوان محور بزرگتر (اما کوچک پشت) بزرگداشت پایان جنگ ویرانگر که به کشته شدن میلیون ها نفر از اروپایی ها و تهدید زندگی میلیونها نفر دیگر از جمله یک و سپس, نوجوانان در سن شاهزاده خانم الیزابت.

روز جمعه او را وارث شاهزاده چارلز و همسرش, Duchess Camilla کرن رهبری این کشور در دو دقیقه سکوت در یادبود جنگ در زمینه سلطنتی Balmoral و مستغلات در اسکاتلند که در آن چارلز گذاشته یک تاج گل خشخاش به نمایندگی از ملت است.

ملکه تنها انگلیسی, رهبر چپ که به خاطر delirious شادی که در زمان بیش لندن در 8 مه 1945 چرا که او وجود دارد: او خواهر کوچکترش شاهزاده خانم مارگارت پادشاه و مادرش ملکه الیزابت (که بعدا ملکه مادر) به نظر می رسد در بالکن کاخ باکینگهام چندین بار به اذعان اشک و سلامتی از نشئه جمعیت بسته بندی شده در بازار شرح زیر است.

“من به وضوح به یاد داشته باشید خیلی خوشحال صحنه خواهر من و من شاهد با پدر و مادر ما و وینستون چرچیل از در بالکن کاخ باکینگهام,” او گفت:. “حس شادی در جمعیت خارج و در سراسر کشور عمیق بود. در حالی که ما جشن پایان جنگ در اروپا ما می دانستیم که وجود خواهد داشت بیشتر قربانی.”

او نوه شاهزاده ویلیام و دوشس کیت کمبریج در روز جمعه توییتی صوتی از ملکه های, خاطرات جشن در سومین روز هنگامی که او و خواهر او به طور خلاصه در سمت چپ کاخ به عضویت ناشناس در جمعیت کثیری از خارج به تشویق پدر و مادر خود را در بالکن.

“من به یاد داشته باشید خطوط از مردم ناشناخته لینک بازوها و قدم زدن وایت همه ما فقط جاروب همراه در جزر و مد از شادی و تسکین” او به یاد می آورد بسیاری از سال بعد.

ملکه است که آخرین بازمانده از رهبران جهان به خدمت در طول جنگ. او و همسرش شاهزاده فیلیپ, 98, صرف جنگ ،

او یک افسر نیروی دریایی که دیدم اکشن و او داوطلب خدمت سربازی در زنان کمکی قلمرو سرویس اولین زن عضو از خانواده سلطنتی برای تبدیل شدن به یک فعال وظیفه عضو نیروهای مسلح بریتانیا است. (او یاد گرفته به یک مکانیک ماشین.) روی میز کنار او به عنوان او صحبت کرد و او را خاکی کلاه از ATS روز.

او در سخنرانی جمعه بود که پس از ملی singalong از خواننده ورا لین “ما دوباره ملاقات” به رهبری 103 ساله لین خودش.

مردم انتظار می رود برای باز کردن درهای خود را و پیوستن به در چه بود تعریف آهنگ از دوران جنگ برای بریتانیا. این singalong محور یک تلویزیون ویژه “سومین روز 75: مردم جشن است.”

ملکه در حال حاضر به استناد “ما دوباره ملاقات” انعقاد او مه همه گیر گفتار با برخی از خطوط خود را:

“ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما را به دیدار دوباره” پادشاه گفت:.

در ویدئویی آنلاین ارسال شده در جمعه خود را از اسکاتلند خانه Birkhall, شاهزاده چارلز خواندن یک عصاره از پدربزرگش جنگ خاطرات از 8 مه 1945 که توصیف حوادث روز از جمله خانواده سلطنتی را به یاد کاخ بالکن ظاهر.

دیگر اعضای خانواده سلطنتی, نخست وزیر بوریس جانسون (خود بازمانده از COVID-19) و دیگر وزرای دولت ساخته شده ویدئو تماس با جانبازان و کسانی که خدمت در پشت جبهه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de