شبکه’ ویلسون چندلر مردد از NBA اورلاندو راه اندازی مجدد

ویلسون چندلر گفت: هیچ به اورلاندو.

شبکه veteran رو به جلو با استناد به نگرانی های سلامت تصمیم گرفتند از بازی در NBA را راه اندازی مجدد یک منبع تایید کرد. کمیسر آدم نقره داده است به بازیکنان اجازه بازی نمی کند به دلیل ترس از COVID-19 گسترش بدون نقض قرارداد خود را. اما چندلر خواهد بود لنگر انداخت هشت به طور منظم فصل بازی از دستمزد خود را. مجازات است 1/90 خود را پرداخت برای هر بازی او نتواند.

“به عنوان سخت به عنوان آن را نمی شود با من هم تیمی های بهداشت و رفاه خانواده من به اول” چندلر ESPN گفت:. “با تشکر از شما به شبکه سازمان برای درک و حمایت از من در این تصمیم و من خواهد بود و ریشه برای تیم ما در اورلاندو است.”

چندلر چهارم شناخته بازیکن را به انتخاب کردن از راه اندازی مجدد.

شبکه امضا رو به جلو جاستین اندرسون از لانگ آیلند تورهای خارج از G لیگ زیر چندلر توسعه با توجه به ESPN.

سابق نیکس در دور اول انتخاب چندلر امضا یک سال 2.5 میلیون مقابله با تورهای آخرین سومر. او عناوین ساخته شده در اوایل بیماری همه گیر با داشتن یک اجرا با مدیر ساختمان خود را در نیویورک بیش از اجتماعی فاصله.

چندلر بود که بنا به گزارش ها گفت: برای ماندن در خارج از لابی به دلیل چهار, شبکه, بازیکنان از جمله کوین دورانت, آزمایش مثبت برای COVID-19.

“حتی نمی بپرسید من ok یکی. و دو او از من بپرسید اگر من تا به حال تست شده و اگر آن را منفی یا مثبت” چندلر توییتی در مارس 18. “F–k این ساختمان ، من رفتن به خانه.”

این یک تلاش در سال 2007 Isiah Thomas پیش نویس انتخاب کنید. چندلر در خدمت NBA تعلیق برای نزدیک به دو ماه اول فصل پس از شکست یک آزمون برای عملکرد داروهای افزایش و تیراندازی بود پس از بازگشت او. در 35 بازی او به طور متوسط 5.9 امتیاز در 40.4 درصد عکسبرداری از میدان — از جمله 30.6 درصد از 3 نقطه محدوده.

بر چندلر امضای تورهای جمهور شان مارکس گفت: “تیم اول ذهنیت و شخصیت بالا خواهد بود و بسیار عالی اضافه شده به فرهنگ ما هر دو در و خارج از دادگاه. ما هیجان زده به استقبال ویلسون و خانواده خود را به بروکلین.”

اما دیزنی جهان طرح خواهد شد در حال حاضر بسیاری از فداکاری برای بازیکنان به عنوان بخشی از یک rulebook است که بیش از 100 صفحه از قوانین. بازیکنان به آزمایش می شود روزانه نمی توانید ترک این اساس و با وجود boatload اجتماعی-دورى از پروتکل های.

این شبکه در مکان هفتم در شرق پرواز به فلوریدا در جولای 7 به صورت رسمی شروع از اردوگاه های آموزشی و بازی اولین بازی خود را در راه اندازی مجدد در تاریخ 31 ژوئیه در برابر سحر و جادو. چندلر اولین ESPN گفت: او نمی خواهد بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de