شبکه’ Timothe Luwawu-Cabarrot است شانس خود را به علامت

گاهی اوقات آن را طول می کشد یک چشم برای چشم انداز.

و به عنوان شبکه بال Timothe Luwawu-Cabarrot دوستان و خانواده به خانه در فرانسه سازمان دیده بان ایالات متحده موفق به آهسته coronavirus — و بسیاری از آمریکایی ها حاضر به عمل مسئولانه — آنها نمی تواند کمک کند اما حیرت زده کرد.

“آره آنها بوده ام واقعا سوال خودم را در چه می گذرد چرا هنوز اینجا چرا [است] شما نمی توانید همه چیز را ما انجام می دهیم به خصوص پیشرفته چگونه شما بچه ها هستند” Luwawu-Cabarrot گفت: در زوم تماس با جمعه. “من فقط به آنها بگویید حقیقت است. من به آنها می گویم گاهی اوقات مردم هستند نه مسئول بودن و در حال خارج بدون ماسک و دستکش و عدم توجه به همه این چیزها. آنها شگفت زده و شوکه کرد.”

“برای آنها سخت بود. به معنای واقعی کلمه [برای] دو ماه شما می توانید بیرون بروید. اگر شما بیرون از خانه خود را, شما می خواهم برای دریافت یک کشنده دلیلی برای بیرون رفتن بود و یا رفتن به دکتر و داشتن یک مقاله برای اثبات آن و یا رفتن به فروشگاه مواد غذایی به دست آوردن منابع. اما علاوه بر آن دو و یا دیگر ضرورت, شما می توانید بیرون بروید. و یا اگر شما رفت و آن را یک جریمه چند هزار یورو است. این یک معامله بزرگ وجود دارد, به طوری که آنها واقعا شگفت زده و شوکه ما نیست که این نوع از چیزهایی که در اینجا.”

ایالات متحده بیش از 2.7 میلیون نفر از 10.9 میلیون نفر در سراسر جهان COVID-19 موارد و تقریبا 130,000 از 523,000 مرگ و میر. و تعداد آنها همچنان رو به افزایش در 40 50 متحده است.

Timothe Luwawu-Cabarrot
Timothe Luwawu-CabarrotNBAE via Getty Images

با فرانسه قله بلند بیش از Luwawu-Cabarrot بخواهد او گرفته بود برخی از زمان به سر منزل; اما در پایان او تصمیم گرفت آن را به ارزش خطر است.

به جای او باقی مانده در بروکلین صرف وقت خود را در یادگیری زبان اسپانیایی مصرف پخت و پز (مورد علاقه خود را است مرغ سرخ شده) و خواندن (در حال حاضر “ریز ریز کردن چوب حمل آب” حسن موقت ژاک Vaughn.)

اما در حال حاضر با شبکه سرگیری تمرینات او و هم تیمی های خود در حال آماده سازی برای راه اندازی مجدد این فصل در اورلاندو در تاریخ 31 ژوئیه در مقابل سحر و جادو.

از آن خواهد شد یک شبکه تیم برخی را به سختی تشخیص دهد.

با کوین دورانت, Kyrie Irving DeAndre Jordan ویلسون چندلر و Nic Claxton همه و اسپنسر Dinwiddie در سوال وجود دارد تضمین دقیقه به حال برای Luwawu-Cabarrot.

برای یک بازیکن بود که چشم پوشی در فصل پیوست شبکه به عنوان دو طرفه و تا به حال به اثبات خود را در 10 روز قرارداد یک نقطه در چرخش است یک چیز بزرگ.

“آن را برای ما بزرگ برای من” Luwawu-Cabarrot گفت. “بدیهی است که ما در حال رفتن به آنها را از دست ندهید. اما به ما می گویند در این سال و آن را به عنوان همیشه آن را بعد مرد. شما باید برای اقامت آماده و آماده برای بازی … من مطمئن هستم که آنها از ما حمایت می کنیم و سعی کنید و انجام بهترین ما می توانیم.”

درست قبل از خاموش شدن Luwawu-Cabarrot شده بود بازی بهترین خود را پس از پیوستن به NBA. وجود رطوبت بالا 21 امتیاز در پیروزی در شارلوت و 16 نقطه, هشت-ارتجاعی تلاش در باز گشت پیروزی در 3 مارس در بوستون که در آن او نوشته شده خیره کننده plus-27. او پیچیده بازی با 13 امتیاز در ناراحت پیروزی در لیکرز قبل از بازی متوقف شد.

فرانسوی و بال تا به حال سومین خالص امتیاز در تیم (7.0) در پنج بازی درست قبل از اینکه لیگ تعطیل.

“NBA بچه ها NBA در پایان روز, آیا آنها بدست یک شات یا نه گفت:” Caris LeVert. “این بچه ها بودند که در آن [بوستون] بازی — بسیاری از آنها جوان بودند مانند [Chris] Chiozza و TLC — هنوز NBA-کالیبر بازیکنان واقعا در سطح بالا و بازیکنان است که بسیاری از استعداد است.”

Luwawu-Cabarrot در حال رفتن به خود را در اورلاندو است. او نه تنها بازی اما — با frontcourt نابود — مجبور به استفاده از خود 6-پا-7, 210 پوند قاب به عنوان یک کشش چهار. یا بدتر.

“من حدس می زنم در حال حاضر من قصد دارم به بازی بازی های 4 یا 5 در برخی از نقطه” گفت: Luwawu-Cabarrot که اضافه شده او هرگز بازی مرکز.

“نقش من در رفتن به ماندن در همان: من فقط به کمک بیشتر در رنگ و اقامت در خارج وجود دارد با [جارت آلن] گاهی اوقات مجبور به انجام کار کثیف انجام می دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de