تورهای مدیر کل شان علامت سمت چپ درب باز کمی برای کوین دورنت برای بازگشت به دادگاه باید NBA فصل رزومه پس از بستن در تاریخ 11 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“است که یک $110 میلیون سوال” مارکس گفته Newshub بومی خود را به نیوزیلند. “در تمام جدیت تلاش کرده ایم به بحث در مورد جدول زمانی زیادی است.”

شبکه ریختن کمی نور در دورنت پیشرفت پس از فصل در انتظار قرار داده شد. علائم موعظه احتیاط و عدم تمایل به فشار یک بازیکن به بازگشت اگر او 100 درصد آماده است. اما همه گیر داده دورنت نزدیک به دو ماه دیگر از زمان بهبودی از عمل جراحی برای تعمیر پاره شده تاندون آشیل او رنج می برد در طول آخرین ماه ژوئن NBA Finals. علائم در حال حاضر شاهد بهبود در سوپراستار در انتظار.

“من می توانم به شما بگویم این چند — قبل از همه گیر او نگاه مانند کوین دورنت و این چیز خوبی است” مارکس گفت.

دورنت یکی از چهار شبکه های بازیکنان برای تست مثبت برای COVID-19 و پس از بهبود.

“من فقط نمی دانم چگونه بیرون آمدن از این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار هر کسی اجازه دهید به تنهایی کوین” مارکس گفت. “هنگامی که شما به اندازه کافی سرمایه گذاری در یک بازیکن مثل کوین ما هرگز به او فشار آمده است.”

GM اظهارات به نظر می رسد امیدوار تر از آنچه دورنت مدیر غنی Kleiman گفت: ورزش نشان داده شده در ماه آوریل است. Kleinman تا به حال مورد بحث آن را با سابق MVP که امضا چهار سال $164 میلیون قرارداد با تورهای تابستان گذشته چرا که او شاهد بازگشت این فصل به عنوان “غیر واقعی است.”

“من به شما قول کوین و من نه صحبت در مورد آن است. و من می دانم آن را برای تلفن های موبایل دیوانه اما من فرض شده است که نبود بسیار واقع بینانه” Kleiman گفت: در ماه آوریل است. “این درست نیست … من می دانم زمانی که زمان مناسب خواهد بود که این گفتگو; اما آن را فقط نبوده است که زمان و آن را فقط نمی مانند آن را احساس کنید مورد نیاز است.”

زمانی که بازی متوقف شبکه بودند 30-34 در مکان هفتم در کنفرانس شرق و در خط برای یک حذفی اسکله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de