شبکه دیرین رسمی گلزن در ترمیم از coronavirus

روز دوشنبه گیاه Turetzky در زمان یک گام مهم رو به جلو در تقلا خود را با رمان coronavirus. با کمک همسرش جین او قادر به خارج شدن از تخت و نشستن در صندلی چرخدار. هفته آینده او امیدوار است که قادر به نشستن در صندلی خود را در ایوان و احتمالا نگاهی به سوار شدن در ماشین.

“من احساس می کنم هیجان زده — بسیار خوش شانس” شبکه’ دیرینه رسمی گلزن و عضو New York City Basketball Hall of Fame گفت: پست.

74-در سال Turetzky یک بازمانده از همه گیر غلبه بر ویروس است که فرود آمد و او را در بیمارستان مارس 11-14. هر چند ملکه بومی به مدت طولانی نیاز به یک صندلی چرخدار — Turetzky دچار فلج paraparisis که در آن مغز و اعصاب را به پاهای خود نمی برقراری ارتباط به درستی — او خوش شانس بود نه به هر گونه شرایط اساسی. هنوز هم آن زمان ترسناک با بسیاری از مردم سن او از دست دادن زندگی خود را.

“من تو را دیدم شماره — من دیدن آنها در حال حاضر 91,000 مردم مرده است. من تا به حال هرگز به روی هواکش,” او گفت:. “آنها گفتند که 80 درصد از افرادی که در رفت و هواکش هرگز آمد از آن. که شماره گیر در سر من — 80 درصد در هواکش هرگز آمد از آن. این بدان معناست که آنها در حال رفتن برای مردن یا زنده در هواکش بقیه زندگی خود را.”

Herb Turetzky
گیاه Turetzkyاندرو Theodorakis

در آوریل 11, Turetzky احساس ضعیف و قادر به انجام عادی تمرینات بدن بالا از صندلی چرخدار خود. او تا به حال یک دمای 102.5 درجه و جین بلافاصله او را به بیمارستان سنت فرانسیس در لانگ آیلند. او نمی اتلاف وقت هر.

“او بسیار هوشیار و پرقدرت و آن کار می کرد گفت:” Turetzky که نامشخص است که چگونه او قرارداد این ویروس پس از او نیست خانه را ترک کرد دیگر از رفتن به بیمارستان در بیش از دو ماه. “من می خواهم تصور کنید که [آن را] بسیار مهم است. اگر من متوسط رفت و 102 و 104 و من تا به حال مشکلات بیشتر از آن من شده است در شکل بدتر.”

او مبتلا به کروناویروس و نگهداری وجود دارد به مدت چهار هفته قادر به دیدن هر کسی. خوشبختانه تنها نشانه او شد تب بالا و ضعف عمومی. گرسنگی خود را دور رفته است و او دهکدهای از دست داد 20 پوند است.

“دیگر از آن وجود دارد هیچ چیز مهم” او گفت:. “من فقط می تواند هر چیزی را انجام دهید. … من به تماشای تلویزیون و خواب است.”

Turetzky نگه داشته و نمره 1,437 متوالی شبکه خانه بازی ها, قبل گم شده و از دست دادن به رزمندگان در Oct. 28, 2018, با توجه به تب بیش از 103 درجه ناشی از یک عفونت است. در سال 1967 به عنوان یک مقام ارشد در LIU او شروع به نگه داشتن نمره از شبکه ها شد و ثابت به رفتن با آنها را از آبا به NBA و آنها را پس از نیوجرسی به جزیره بازگشت به نیوجرسی و سپس به خانه اش قصبه بروکلین.

آن نامشخص باقی مانده است که 2020-21 NBA فصل آغاز خواهد شد با توجه به اینکه لیگ پس از اتمام این زمان به تعویق افتاد نجومی و اگر چنین است چه مدت است که می رود. اما هنگامی که این شبکه بازگشت به Barclays Center فصل آینده Turetzky گفت: او قصد دارد به وجود خود آشنا نقطه.

“من آماده برای فصل هر زمان که آن را می آید,” او گفت:. “هیچ تردیدی در مورد آن. هیچ کدام در همه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de