شبکه’ کوین دورانت: “من خواهید بود که آن زمان’

کوین دورنت نمی گویند بله. او نمی گویند هیچ.

صحبت کردن در Lil Wayne به جوان پول رادیویی در شنبه دورنت خطاب به احتمال بازگشت اگر NBA میدارد تا آن فصل و پلی آف در اواسط ماه جولای.

هفته گذشته شبکه GM شان مارکس گفت نیوزیلند اخبار خروجی یک دورنت بازگشت بود و نه از بازی خواستار آن را “$110 میلیون سوال است.”

“آن چه در آن است ، همه در انتظار من برای آمدن به عقب” دورنت گفت: در نشان می دهد. “بسیاری از احساسات درگیر است. بنابراین من آن را دریافت کنید. من درک کسب و کار در حال حاضر. اما من خواهید بود که آن زمان.”

هنگامی که زمان مناسب است ؟ شاید دورنت واقعا هنوز نمی دانند.

او را مجبور شده است 13 ماه پس تاندون آشیل عمل جراحی اگر حذفی مسابقات شروع می شود در اواسط ماه جولای. منابع نشان داده اند او انجام شده بود نه فقط سه-در-چهار-در-چهار دریل با هم تیمی که 11 مارس shutdown رخ داده است اما بازی کامل-دادگاه پنج در پنج است.

Kevin Durant
کوین دورنتAP

اگر دورنت منتظر می ماند تا در فصل آینده است که می تواند به تاخیر افتاد تا دسامبر. 25 او شده اند را برای یک سال و نیم است. و او خواهید بود 32.

دورنت گفت: او را احساس نمی کند این شبکه در حال تلاش برای عجله او را در همه. در واقع در یک پادکست ESPN خودی آدریان Wojnarowski گفت که او معتقد است این شبکه نمی خواهد اجازه دهید او بازی در این فصل است.

پست به نقل از دورنت را جی ویلیامز گفت: نبود یک ایده عالی برای زوم به داخل حذفی دیگ پس از خارج که مدت طولانی است.

دورنت این هفته گفت: این سازمان مشتاق به دیدن او و Kyrie Irving در دادگاه با هم.

“من نمی خواهد می گویند که” دورنت گفت: وقتی پرسید که آیا او با عجله. “اما بدیهی است که همه را مشتاق به دیدن چگونه ما در حال رفتن به تناسب با هم به خصوص من و Kyrie. این یک وضعیت جدید.”

ایروینگ (جراحی شانه) است که احتمالا بیشتر از دورنت در بازگشت او اما گفت که در یک Instagram بحث: “من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت وجود دارد خارج وجود دارد, از بین بردن مردم است.”

دورنت گفت: شیمی خوب خواهد بود بدون توجه به زمانی که بروکلین ستاره بازی با هم.

“ما بازی های مسابقه شما می دانید چه کنم؟,” دورنت گفت. “ما می توانیم همین کار را انجام همه چیز ما شبیه هم هستیم. پس از آن فقط یک ماده بدانند آن.”

دورنت بود scrimmaged با یک گروه جوان شبکه tabbed “کار اضافی خدمه.” شبکه’ تسهیلات بسته میان lockdown اما او مجاز به انجام بازتوانی کار وجود دارد با یک دکتر.

پس از خاموش شدن دورنت آزمایش مثبت برای coronavirus اما بیش از آن به سرعت با چند نشانه.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>