شبکه صاحب جو Tsai می گوید وجود یک شکاف در میان NBA دلالان قدرت در اگر و هنگامی که به سر فصل.

که از 30 تیم ها بیشتر مشتاق? ترین مردد? بدون نیاز به نگاه در گذشته منجمد رده بندی است.

“اگر شما نگاهی به لس آنجلس لیکرز و یا Milwaukee Bucks آنها در وهله اول زمانی که فصل معلق” Tsai و گفت: در هفته گذشته به یک کلاس درس مجازی از دانش آموزان در دانشگاه استنفورد که در آن دختر خود را در یک تاریخ.

“وجود دارد یک فرصت برای آنها برای رفتن به مسابقات قهرمانی. البته آنها می خواهند به بازی. اگر شما در 28th, محل, شاید این فصل که مهم نیست. وجود اختلاف نظر میان صاحبان به عنوان به خوبی.”

بازی بی معنی بازی در خالی کردن عرصه و از دست دادن درآمد است و نه برای جلب تیم در خط برای قرعه کشی درفت NBA — شاید حتی کسانی که در پایین حذفی تصویر — برای نجات این فصل است.

این شبکه در حال حاضر نشستن شماره 7 در کنفرانس شرق اما می تواند یک جای خواب قهرمانی مدعی اگر مجروح ستاره کوین دورنت و Kyrie Irving سالم هستند به اندازه کافی به بازی با هم برای اولین بار زمانی که اقدام رزومه.

“من به نوعی تحت تهوع منظور از آنچه که من واقعا فکر می کنم NBA باید انجام دهید” گفت: Tsai که قرنطینه در خانه اش در هنگ کنگ. “همه هنوز در تلاش برای کشف چیزهایی با این امید که شاید ما می تواند به بازگشایی فصل جاری است.

Tsai و گفت: NBA کمیسر آدم نقره ای است که در درجه اول با تمرکز بر ایمنی.

“من فکر می کنم آدم گفت: ما به دنبال در یک تاریخ.’ تنظیم یک هدف تاریخ معنا ندارد,” Tsai گفت. “بیایید نگاهی به داده ها. من فکر می کنم یکی از مهم ترین چیزهایی است که به دکتر [آنتونی] Fauci, نقطه, شما باید به اندازه کافی تست.

“یکی از مهلک ترین چیز در مورد COVID-19 است که شما می تواند بدون علامت باشد و عفونی بنابراین شما می توانید افراد دیگر را آلوده در حالی که شما نگاه کاملا سالم است. این یک مشکل بزرگ است. بدون آزمون برای شناسایی کسانی که مسری هستند و پس از آن ما سعی می کنیم برای منزوی کردن آنها واقعا بسیار دشوار است به راه اندازی مجدد و نگه داشتن همه امن و سالم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de