شبکه GM: ژاک Vaughn نمی شود قضاوت ‘برنده و ضرر و زیان’

ژاک Vaughn صبر کردم در حالی که به دست آوردن یکی دیگر از شات برای به دست آوردن سر کار مربیگری. این شده نمی تواند که چگونه او را دیدم آن اتفاق می افتد — از آنجا که هیچ کس می تواند دیده می شود این اتفاق می افتد.

در ماه مارس این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف NBA و جهان را تکان داد. سپس Black Lives Matter جنبش تغییر کشور است. در حال حاضر ماه بعد Vaughn فقط یک هفته به او آسیب-سرند تیم آماده برای پرواز به اورلاندو و تا ژوئیه 31 به خود را راه اندازی مجدد شود.

آه و تحت تاثیر قرار دادن رئیس خود را.

“وجود دارد هیچ راهکار هیچ کتاب راهنما برای این سناریو. بنابراین تعداد زیادی از آن می گذرد به مربیگری از قشر” Vaughn گفت.

اما زمانی که این شبکه راه اندازی مجدد در برابر سحر و جادو آنها را بدون کوین دورانت, Kyrie Irving DeAndre Jordan ویلسون چندلر و Nic Claxton. اسپنسر Dinwiddie نیز در شک و تردید با COVID-19.

“ارزیابی در حال انجام است. آن آغاز شده مدتی پیش” گفت: تورهای مدیر کل شان مارکس که پیوست اسپرز مقابل دفتر در سال 2011 زمانی که Vaughn شد یک دستیار. “این کاملا ناعادلانه به آن می گویند رفتن به در مورد برنده و ضرر و زیان در این نقطه است. ژاک شده است یک قسمت برجسته این سازمان در چهار سال گذشته است.

Jacque Vaughn and Sean Marks
ژاک Vaughn و شان علائمPaul J. Bereswill; n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“ما می دانیم آنچه ژاک مورد و نوع شخص او است و شخصیت و رهبر او است. … ما فقط ببینید چه اتفاقی می افتد پایین خط.”

که یک چیز سخت به پیش بینی; شاهد Vaughn داشتن همسرش لورا, و, نوجوانان, پسران اقامت در ققنوس دلیل آن را امن تر از بروکلین در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در نیویورک است. اما او را ندیده است آنها را در ماه و در حال حاضر وضعیت به بدبختانه.

“همه ما در یک موقعیت از تلاش برای کاهش خطر ابتلا همچنین در حالی که زندگی ما زندگی می کند و انجام بخشی از ما را برای تعمیر این جهان که ما در آن هستیم نیز گفت: Vaughn همچنین با اشاره به عدالت اجتماعی مسئولیت. کسانی که به ميدان آمده پس از مرگ جورج فلوید است.

“وجود دارد یک واژه عبری Tikkun olam و آن را در مورد تعمیر جهان و انجام بخشی خود را. من باید برای انجام بخشی از من” Vaughn گفت. “بخش بزرگی از آن است که من به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی مرد, یک مرد بالا بردن دو آفریقایی-آمریکایی و نوجوانان است. پس از آن شروع می شود در خانه من و مکالمات.

“چالش من برای این سازمان است که در مکالمات است که ما با داشتن نیست یکی کردن و این فوق العاده است که این ادامه مکالمه. که در آن تغییر و ارتفاع اتفاق می افتد به طور کلی.”

“این وظیفه من به ادامه این گفتگو در اتاق قفل است. گروه ما باز است به گفتگو و چالش رو به رشد و متناسب با آن به کل مفهوم ما واقعا نمی مراقبت در مورد شما نه تنها بر روی زمین است. این فرصتی است که من آن را در خانه من با من دو پسر — من افتخار می کنم که. این یک معامله از یک چالش — و پس از آن من دیگر بچه ها من به انجام آن در اتاق قفل است.”


Deron Williams در نهایت آخرین چک از شبکه در روز سه شنبه.

ایروینگ و اردن در حال سرمایه گذاران در فراتر از گوشت که فقط یک بالابر در بازار چین از Alibaba است. شبکه صاحب جو Tsai تاسیس Alibaba و e-commerce غول Freshippo فروشگاه ها در مورد شروع به فروش فراتر از همبرگر گوشت بتس.


شبکه نشستن هفتم در شرق شش بازی پیش از نهم-محل واشنگتن است. جادوگران ستاره Bradley Beal به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او را مردد در مورد بازی در راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de