شبکه' شکست خوردن در راه اندازی مجدد بازکن یک مورد نشانه ای از چیزهایی که می آیند

بنابراین اگر شما اتفاق افتاده است پس این شبکه در اوایل بازگشت آنها بازی جمعه شما تا به حال به مانند آنچه شما ر

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

بنابراین اگر شما اتفاق افتاده است پس این شبکه در اوایل بازگشت آنها بازی جمعه شما تا به حال به مانند آنچه شما را دیدم. وجود دارد مقدار زیادی از ترد حرکت توپ. وجود دارد پنج مشغول بازیکنان به ویژه جارت آلن که نگاه به عنوان اگر او می خواهم قفل شده در یک زیرزمین به مدت چهار ماه و تا به حال انرژی به یدکی.

آن شبکه 16, سحر و جادو 8 قبل از بسیاری از طرفداران مجازی تا به حال حتی نمیفهمد چگونه به درستی تشویق.

اگر شما اتفاق افتاده است برای دریافت وجود دارد در اواخر بازی شما احتمالا دوست آنچه شما را دیدم چون نمی خواهم که یک 18-0 اجرا میشه ؟ که نمی خواهم به یک تیم کاملا ذوب پایین و یک تیم دیگر به طور کامل به دست گرفتن لحظه ای به خصوص در سه ماهه چهارم? خوب همه در اطراف!

این مشکل البته 36 یا تا دقیقه در میان است.

بود که یک داستان متفاوت است. که در حقیقت تنها داستان. سحر و جادو محو شبکه بقیه راه و نمره نهایی شد 128-118 و هر بخشی از این 48 دقیقه بازگشت به بازی تاکید چالش های فوق العاده ای که ژاک Vaughn و تیم خود را برای رویارویی با این حال مدت طولانی اقامت خود را در اورلاندو حباب طول می کشد.

آنها برتری دارند. آنها بیشتر است. آنها شباهت کمی به آنچه که خود را در یک صف قرار بود اگر جهان نشده بود وارونه تبدیل شده است. آنها فاقد اندازه است. آنها نه کاملا موقت, اما آنها تنها چند قدم جلوتر از آن است. آن است که آنچه در آن است و آنها چه هستند و تمام که شد بر روی صفحه نمایش بعد از ظهر جمعه.

Jacque Vaughn
ژاک Vaughnگتی ایماژ

"ما نیاز به در آغوش که چیزهای کمی در," Vaughn گفت: از این شبکه نیاز به تکه تکه چرخ از آنجا که وجود دارد چند گزینه دیگر برای آنها موجود است. "ما باید بسیار ریگ قرار بدن کسی هر واحد با در اختیار داشتن. که به ما بیش از 40 فرصت به ساقه 3s و زمانی که تیم انجام است که شما باید به آنها پرداخت."

شبکه را ندارد سحر و جادو پرداخت. آنها از دست رفته 29 از کسانی که 42 3s و در حالی که وجود دارد برخی از نقاط روشن — به طور خاص Caris LeVert (17 امتیاز و هفت پاس گل) و Timothe Luwawu-Cabarrot (24 امتیاز 5-برای-8 از 3) — آنها حفظ نمی تواند آنچه را که آنها آغاز شده و آنها تنها راه این اقامت در اورلاندو نمی تواند کامل unwatchable ظروف سرباز یا مسافر است اگر قادر به حفظ.

"چند دقیقه اول این که چگونه ما واقعا می خواهید به بازی گفت:" آلن که تا به حال 14 امتیاز در 27 جامد دقیقه است. "پس از آن که آنها دیکته راه این بازی که قرار بود برای رفتن و زمانی که یک تیم می کند که ما نمی توانیم فقط اجازه دهید آنها را آن را انجام دهد."

این بود که همیشه رفتن به یک کار منحصر به فرد برای شبکه و به خصوص برای Vaughn که تا به حال بدست کردن به یک دختر فوق العاده شروع با تیم جدید خود را برنده هر دو بازی بعد از Kenny اتکینسون برکنار شد و قبل از اینکه لیگ تعطیل شد. حافظه تاریخ و زمان آخرین از شبکه شما ممکن است به یاد بود 104-102 پیروزی لیکرز در لس آنجلس.

که بازی احساس مانند یک حافظه خوب برای بیرون رفتن اگر بازی هرگز سر مرتب کردن بر اساس از 40-پا زدن توپ در 18 که تضمین می کند شما را به یک توپ را روی گوه زمان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و حتی اگر 107 سکته مغزی که قبل از نه کاملا به عنوان لذت بخش است. اما ممکن است چیز دیگری به جای آن.

چرا که این شبکه در حال حاضر به نشستن در هشتم اسلات در شرق با سحر و جادو داشتن تضعیف جلوتر از آنها. آنها هنوز هم نشستن 5 ½ بازی پیش از جادوگران — آنها در بازی بعدی در اورلاندو یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر اگر جادوگران می خزش در چهار بازی از شبکه تا پایان بذر بازی آنها force یک بازی در.

در حال حاضر بله: همه که انجام خواهد اطمینان از دور اول جفت شدن با توانا دیگران و این که قطعا سریع و بدون درد انجام وظیفه حتی زمانی که جمال کرافورد می رسد برای اضافه کردن کمی ادویه و داش به شبکه' رژیم روزانه. اما اگر شما در حال رفتن به رفتن به اورلاندو در وهله اول شما احتمالا می خواهید را به بخشی در پلی آف. و با فرض اینکه هر دو شبکه و جادوگران ممکن است در برخی از زمان های سخت آینده که لیکرز بازی ممکن است حیاتی.

خواهد شد و تا یکشنبه.

"ما نیاز به دریافت بهتر" Vaughn گفت. "من معتقدم که ما خواهد بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن