شبکه مربی ژاک Vaughn در زندگی در NBA دیزنی حباب

خوش آمدید به حباب.

پس از یک هفته از فردی دریل و دو روز پس از قرنطینه در اتاق خود را در دیزنی جهان Grand Floridian توچال & آبگرم شبکه در نهایت به دادگاه روز شنبه برای یک تمرین کامل در جهان گسترده ای از ورزش است.

“این فقط احساس خوبی به پشت روی زمین که هیجان انگیز ترین چیز” مربی موقت ژاک Vaughn گفت: در زوم تماس بگیرید. “ما یک کمی مطبوع زیر با ما; رفتن نیست بیش از حد سخت است. پس از قرنطینه ما می خواستیم به بچه ها فقط به اجرای بالا و پایین کمی احساس توپ دوباره احساس بازی با هر یک از دیگر دوباره. هیجان زده به پشت روی زمین و بیش از یک در یک و یک بر صفر تمرینات است.”

با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم در حال اجرا شایع و تقریبا خارج از کنترل در فلوریدا به عنوان NBA چرخ دنده تا برای یک راه اندازی مجدد بعد از این ماه — همه چیز را عادی توسط هر وسیله. اما برای اولین بار تیم کامل تمرین پس از NBA متوقف شد در مارس 11 نزدیکترین آنها آمده ام.

“ما رفت و با استراتژی ما قصد داریم برای تکمیل شکایت نیست. به روز بعد گفت:” Vaughn. “من به ایجاد یک روال و این که بخش بزرگی از بچه های ما ایجاد یک روال به احساس امنیت و احساس امنیت است.”

بخشی از زندگی که برای Vaughn شد FaceTiming با خانواده اش انجام زوم تماس با مربیان مقابل دفتر کارکنان و عملکرد تیم است. او حتی در برخی از pushups و لذت بردم بالکن و فلوریدا آب و هوا.

“این یک کمی عجیب و غریب بدیهی است که نوع از قفل بودن در اتاق هتل” Caris LeVert گفت. “اما آن را خوب به خارج در ورزشگاه قادر به اجرا در سراسر یک بیت کمی عرق. اما آن را یک تجربه متفاوت برای همه, بنابراین ما نوع مصرف آن روز به روز در حال حاضر.”

جو هریس گفت: بازیکنان تست کردم به محض ورود جریان به عنوان به زودی به عنوان آنها را به هتل و بی درنگ قرنطینه. اما آنها هنوز هم مشغول نگه داشته.

Jacque Vaughn
ژاک Vaughn,Paul J. Bereswill

“ما تا به حال جلسات مختلف برای ما: زوم, یوگا, حرکات اصلاحی مختلف کشش و تحرک مسائل به نوعی ما را سرگرم در طول روز [روز شنبه],” هریس گفت.

“سپس [پنج شنبه] در صبح روز نگه داشتن خود را مشغول با چیزهای مختلف. رفت بیرون از اتاق ما و اساسا شروع روز با یک نرمال نوع تمرین روز همان فرمت مشابه و پس از آن ما فقط پایان تمرین ما اسلات.”


کوین دورنت فقط نمی توانید اقامت در خارج از مشکل در رسانه های اجتماعی. یکی دیگر از بیمار توصیه Instagram مانند اتحاد شبکه ستاره در آب داغ.

عقاب گیرنده DeSean Jackson آغاز شده توسط طوفان های ضد سامی quotes on Instagram او نسبت به آدولف هیتلر و گفت یهودیان “را باج خواهی امریکا” برای خود “برنامه ریزی برای سلطه بر جهان.” او در ستایش ملت از اسلام و رهبر لوئیس فرخ ثابت یک anti-Semite ضد افترا لیگ و قانون فقر جنوب مرکز.

دورنت دوست داشتم جکسون پست complimenting فرخ پس از 4 جولای سخنرانی که در آن او پاره پاره یهودیان و گفت: سیاه پوستان را نباید coronavirus واکسن چون بیل گیتس و دکتر Anthony Fauci در حال تلاش برای “کاهش جمعیت زمین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de