شبکه بزرگ مرد جارت آلن: NBA حباب را ‘سطح سختی’

جارت آلن اذعان می کند هیچ راهی NBA می تواند اطمینان حاصل شود هر بازیکن پایبند به پروتکل های ایمنی یک بار ری استارت لیگ در اورلاندو است. به سادگی قرار دادن وجود دارد رفتن به یک شخصی خطر ابتلا COVID-19 اما آن را یک خطر شبکه مرکز مایل به گرفتن.

“این رفتن به 310 بازیکنان و یا چیزی شبیه به آن. نگاهی به بازیکنان NBA خارج از آن: که بسیاری از مردم را به مطمئن شوید که شما باید کنترل کامل و تکمیل دستورالعمل ، سپس شما اضافه NBA جنبه یک دسته از مردان رشد کرده در این وضعیت. ما ما ما ما می خواهد و شما می دانید که چگونه ما” آلن گفت: با یک لبخند. “من موافق رفتن وجود دارد به برخی از سطح از مشکلات مانند کدبانو [Damian Lillard] گفت.”

در مجموع 25 351 بازیکنان تست شده پس از تاریخ 23 ژوئن تبدیل شده اند تا مثبت از جمله هم تیمی های اسپنسر Dinwiddie و DeAndre Jordan که حکومت خود را به خارج از راه اندازی مجدد اما آلن متعهد است به بازی.

“برای همه از جمله خودم به این کمی نگران باشید. همه ما در حال رفتن به ناشناخته,” آلن گفت. “اما در پایان روز, من هیچ شک دو نیروگاهی — دیزنی و NBA — در حال آمدن است تا با بهترین راه حل برای ما. بدیهی است که وجود دارد کمی شک در ذهن من است; ما همه انسان هستیم. اما من با اعتماد به نفس.

Jarrett Allen
جارت آلنگتی ایماژ

“من خودم سوال که آیا آن را به ارزش به خطر انداختن سلامت من. اما در پایان روز به وزن گزینه ها بهتر است من بروم.”

اگر آلن — که نام آنها خواهد آمد تا در offseason تجارت شایعات برای سومین ستاره — تصمیم گرفتند این شبکه می تواند نابود.

هنوز هم با وجود شروع 58 بروکلین ‘ 64 بازی آلن بود فقط هفتم در دقیقه در حالی که اردن بود هشتم. و آلن از دست داده بود خود را گرفتن در مرکز نقطه خارج از صف در دو بازی آخر و نشستن چهارم پس از شروع ماه فوریه.

مربی سابق کنی اتکینسون تصمیم به شروع آلن بیش از اردن اعتقاد بر این بود که به یک استخوان مشاجره. اما بیش از نهایی 15 بازی اردن دوم شد و تیم در سه ماهه چهارم در دقیقه (110) در حالی که آلن گذشته در میان چرخش بازیکنان (39).

یک بار شبکه راه از هم جدا اتکینسون مربی موقت ژاک Vaughn حرکت اول شد, دهنی, انگشت کردن آلن از صف. در حال حاضر تیم خود را بدون اردن, کوین دورانت, Nic Claxton و ویلسون چندلر ترک آلن تنها واقعی مرد بزرگ حمایت 6-پا-9, 228-پوند Rodions Kurucs.

“وجود دارد این است که برخی از فشار است. من نمی خواهم بگویم من گذشته بزرگ ایستاده به عنوان بد به عنوان آن برای تلفن های موبایل. وجود دارد برخی از فشار برای من قادر به سالم ماندن و کمک به تیم موفق” آلن گفت.

“من در این موقعیت قبل از. … Rookie سال من اصلی بازی پس از آن در سال گذشته زمانی که Ed [دیویس] کردم نکنه من این بار و در این سال این اتفاق افتاده است. من فقط نیاز به بیرون آمدن و ثابت کند من قادر به بازی در این سطح دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de