NerdWallet: چگونه برای ذخیره پول در رابطه جنسی خشن زمان: 6 بایدها و نبایدها

این مقاله تجدید چاپ با اجازه از NerdWallet.

احتمالا آخرین چیزی که شما می خواهید به فکر می کنم در طول یک بحران در حال کار بر روی سالم عادات مالی مانند صرفه جویی در پول. اما اگر شما قادر به صرفه جویی در شما می توانید خود را نهایی بازیابی آسان تر است.

“هر بار که شما با قرار دادن برخی از [پول] به دور شما دنبال آن هستید را برای خود و آینده خود می گوید:” Saundra Davis, بنیانگذار و مدیر اجرایی در سیج راه حل های مالی یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو-غیر انتفاعی بر اساس ارائه می دهد که مالی مربی آموزش و خدمات به مردم در سراسر ثروت طیف.

یا نه وضعیت مالی شما تغییر کرده است از آغاز سال 2020 شما ممکن است از این استراتژی های صرفه جویی در حال حاضر و یا در پایین جاده.

انجام: کاهش هزینه ها از جمله لوایح در صورت نیاز

معمول توصیه به صرفه جویی در پول است که برای کاهش هزینه های غیر ضروری. در ادامه بحران مانند یک بیماری همه گیر, شما ممکن است نیاز به دوباره تعریف کردن آنچه که “غیر ضروری است.”

مطمئن باشید به خواندن: ساخت حس جدید 15 ژوئیه مهلت تشکیل پرونده و پرداخت — مالیات خود را

شروع با هزینه ملزومات برهنه به کار خانگی خود را اجاره و یا وام مسکن و آب و برق, مواد غذایی و هنگامی که شما عامل اسکناس در درمان ندارد همه آنها یکسان است. برای مثال پرداخت صورتحساب کارت اعتباری خود را کامل در هر ماه به طور معمول بهترین تاکتیک اما در زمان های سخت آن را OK به دنبال این قانون و فقط پرداخت حداقل. برای پرداخت وام ببینید اگر خود را طلبکار می تواند به ارائه کمک.

“لازم نیست که خود را وام دهنده تصمیم گیری آنچه شما می توانید پرداخت” دیویس می گوید. “طرح بودجه خود را.” این ممکن است به معنای کار کردن با وام دهنده خود را برای کاهش پرداخت و یا تعلیق آنها را به طور موقت.

انجام دهید: تنظیم اهداف پس انداز خود را

داشتن یک مقدار دلار را به صرفه جویی تا به طور کلی مفید است. یک صندوق اضطراری برای مثال یک هدف استاندارد که شامل ساخت سه تا شش ماه ارزش هزینه های زندگی است. اما در مواقع اضطراری در نظر بازنشانی انتظارات.

همچنین نگاه کنید به: اینجا چگونه بسیاری از آمریکایی ها قادر به نجات خود محرک چک

“اگر درآمد شما تغییرات شما نمی مدیون به صرفه جویی در مقدار ثابت می گوید:” LaKhaun مک کینلی برنامه ریز مالی خبره و صاحب شرکت MNM مقرره در کتی, Texas.

راه نجات شما ممکن است نیاز به بهینه سازی بیش از حد. اگر شما با استفاده از خودکار انتقال از جاری به حساب های پس انداز را ببینید اگر این مقدار هنوز هم شدنی برای شما. اگر نه کاهش مقدار. و یا به عنوان آخرین چاره, لغو نقل و انتقالات در حال حاضر و یکی کردن نقل و انتقالات زمانی که ممکن است.

هنگامی که صرفه جویی در پول “عادت مهم تر از مقدار” دیویس می گوید.

انجام: پیدا کردن یک نرخ پس انداز

باز کردن یک عملکرد بالا حساب پس انداز در بانک آنلاین است که یک استراتژی خوب بدون در نظر گرفتن محیط اقتصادی است. نرخ متوسط ملی است 0.06% اما برخی از آنلاین حساب های پس انداز در حال حاضر ارائه بیش از 1% درصد سالانه عملکرد. حساب باز کردن فرآیند می تواند چند دقیقه طول بکشد.

باز کردن یک عملکرد بالا حساب “می تواند مانند یک راه ساده برای کسب درآمد بیشتر می گوید:” کلی ، او شیکاگو حسابدار مالی برنامه ریز و عضو موسسه آمریکایی حسابداران رسمی’ مصرف کننده مالی آموزش و پرورش طرفداران.

انجام دهید: دریافت کمک از جامعه خود را به صرفه جویی در هزینه ها

اگر شما در حال تجربه مشکلات مالی 2-1-1تماس بگیرید و یا بازدید از وب سایت 211.org. این یک رایگان راه برای یادگیری در مورد منابع در جامعه خود از جمله بانک های مواد غذایی غذا و خدمات برای سالمندان و دانش آموزان پناهگاه خدمات بهداشت روانی ، اگر شما هرگز خواسته برای کمک به مثل این قبل از آن ممکن است احساس ناراحت کننده است. اما پذیرش وعده های غذایی و یا سایر حمایت را می توان یک مرکز مهم و همچنین به عنوان به شما کمک کند پول را نجات دهد.

همچنین نگاه کنید به: چه بد است آن را اگر من برداشت من از 401(k) در طول همه گیر?

“ما می خواهید به ماندن آگاه از آنچه در دسترس است در جامعه ما و خودمان عاطفی اتاق برای انجام چیزهایی که ما انجام داده ام هرگز قبل از” دیویس می گوید.

برخی از امداد رسانی در سراسر کشور از جمله به تعویق افتاد فدرال وام دانشجویی پرداخت و coronavirus خاص بیکاری برنامه های جامعه محلی شما ممکن است منابع اضافی.

نمی: شیب را به پس انداز بدون برنامه

اگر شما یک صندوق اضطراری و شما به آن نیاز دارید در حال حاضر از آن استفاده کنید. اما برآورد مقدار شما نیاز دارید قبل از برداشت و حفظ زبانه ها در مورد چگونه شما آن را صرف.

در نهایت شما خواهید نیاز به ذخیره کردن دوباره و شما می خواهید به این روند قابل کنترل است. ممکن است برای کمک به حل و فصل در حداقل مقدار شما نیاز به نگه داشتن در یک حساب پس انداز به احساس خوب است.

“هر کس یک احساس متفاوت [به صورت] آنچه را به آنها بدهد که امنیت” بلند می گوید. برای برخی از افراد, برای مثال, “دیدن یک کاما در حساب کاربری خود می توانید یک سازنده اثر در خود احساس امنیت مالی.”

نمی: برداشت از پس انداز بیش از حد اغلب

نگه داشتن یک چشم بر روی این فرکانس که با آن شما به نوبه خود به حساب پس انداز خود را. بانک شارژ می تواند بیش از حد صرفه جویی در هزینه خروج اگر شما بیش از شش ماه است. در طول COVID-19 فدرال رزرو متوقف شد این قانون اما آن را به هر یک از بانک ها را انتخاب کنید که آیا به اتهام هزینه. سازمان دیده بان برای دیگر هزینه های بیش از حد مانند برای overdrawing اگر شما شیب گذشته خود را چک کردن موجودی حساب.

ببینید: بهترین کنسرتهایی سمت شما می توانید از صفحه اصلی

اگر شما در حال اجرا به مشکل و با هزینه بررسی کند که چرا شما نیاز به صرفه جویی بیشتر از انتظار است.

“ما ممکن است overaggressive در اهداف پس انداز. که معمولا به علت عدم حساب برای برخی از هزینه های ما هزینه های طرح” بلند می گوید.

“در یک بحران” او می افزاید: “ما باید به یاد داشته باشید که بار وجود دارد که ما نمی تواند در دراز مدت در فکر ما است.”

بیشتر از NerdWallet:

اسپنسر Tierney است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: [email protected] توییتر: @SpencerNerd.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>